Japończycy nie mają motyli
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Totalnie
Lekko nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2016, 09:45
Odpisz
26 marca 2016, 11:57
Doje**łeś :-D
Odpisz
26 marca 2016, 11:58
Typowe dla Peridotów.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 17:10
10/10 would laugh again
Odpisz
1 kwietnia 2016, 18:00
Ja tam wolę Niebieski Diament :P
Ktokolwiek z fanów SU nie był dzisiaj na wiki.... wejdzcie. Jest tego wincyj.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 18:34
@kicius23: i love it
Odpisz
2 kwietnia 2016, 08:54
I know. But you are already in Malachite.
Spoiler!!
Już niedługo, w nowym klipie Aleksandryt i Malachit walczo. I Aleksandryt wzięła ją zesnajpiła. Jak się z tym czujesz,
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:12
@kicius23: jaspis jest kiepskim kierowcą
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:13
You made my day.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:16
@kicius23: :D
Odpisz
26 marca 2016, 09:33
AKUMY
Odpisz
26 marca 2016, 09:36
@noszkurnawszystkozajete: Chcesz powiedzieć, że motyle to diabły?
Odpisz
27 marca 2016, 13:14
Widzę, że niektórzy nie załapali: akuma to po japońsku diabeł.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 17:09
tak naprawdę to ty nie załapałeś : Akumy to motylki pełne zła w kreskówce miraculum
Odpisz
1 kwietnia 2016, 17:22
akuma to taki motocykl w gta v
Odpisz
1 kwietnia 2016, 18:33
@LubieKartofle: tu chodzi o motyle nie motocykle
Odpisz
1 kwietnia 2016, 19:35
Wiem, widziałam kiedyś odcinek tego czegoś. Ten serial to jedna wielka pomyłka.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 20:52
twoje komentarze to pomyłka
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:50
Uważasz, że twoje własne komentarze to pomyłka? :|
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:14
jeja mi się psuje i odpowiada na nie te komentarze co trzeba
Odpisz
1 kwietnia 2016, 20:39
O co chodzi z tą kategorią?
Odpisz
26 marca 2016, 11:30
A Mothra?
Odpisz
26 marca 2016, 13:34
@Axl_MMX: Nie wiedziałem, że ktokolwiek pamięta Jednego z moich ulubionych Kaiju:3
Odpisz
1 kwietnia 2016, 17:39
@Axl_MMX: O tym samym pomyślałem.
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2016, 17:05
Emm...tylko że te na trzecim obrazku to są Rukh, nie motyle.
I jakby co anime to Magi. Pierwsze miejsce na mojej liście.
Odpisz
26 marca 2016, 13:40
jak ci cały widok coś zasłania to też pytał być co to jest. Drugiego nie rozumiem a 3 to jest gdzieś na pustyni (bajka alladyn itd)
Odpisz
26 marca 2016, 09:34
a w bleach?
Odpisz
26 marca 2016, 09:26
Japńczycy?
Odpisz
26 marca 2016, 09:28
@Jasnowidz: Japńczyk- mieszkaniec Japni. Kraj ten znajduje się daleko na wschdzie od Eurpy.
Odpisz
26 marca 2016, 09:29
@Gray1997: Jakim wschodzie ? Toć Japnia to jest ta wyspa na oceanie Południowo-Amerykańskim.
Odpisz
26 marca 2016, 09:31
@KoziLowca: Wszystko na świecie jest od nas równocześnie na wschd i zachd. Nawet Japnia.
Odpisz