Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Miku445XD

12 czerwca 2016, 18:33

Nienawidze Fandomu CS:GO ogólnie CS zmienia ludzi w debili... i w cebule...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar SansGranie69

16 maja 2021, 10:54

@Miku445XD: mmmm odkopy

Avatar Peroczek

17 września 2022, 18:14

@SansGranie69: mmm odkopy

Avatar kanekizpolski

6 marca 2022, 16:10

Wiem że to nie kosa ale ktoś kojarzy halabardę z heroesów 3?

Avatar Filipsss

19 kwietnia 2018, 21:11

Wolę kosę kosyniera
#wpie**olruskom

Avatar trojan2001

14 lipca 2016, 14:16

I to jest prawdziwa kosa, a nie jakiś losowy zlepek pikseli za grube pieniądze.

Avatar Monnx

23 marca 2016, 18:42

Ja też taką chcę. Kto mi da?

Avatar lorax12

23 marca 2016, 18:45

@Monnx: DeathIsHere :v

Avatar Monnx

23 marca 2016, 18:47

@lorax12: Nie, on nie. Rasta święcie obrażony, a kraść się nie opłaca, zabierze.

Avatar lorax12

23 marca 2016, 19:43

@Monnx: Szkoda

Avatar Hiopekwhatfu

6 kwietnia 2016, 18:27

@lorax12: wspominałem że sprzedaję też kosy?

Avatar Brind

6 kwietnia 2016, 18:20

Szczerze to wolałbym taką kosę niż CS'ową

Avatar Dead_Bload321

23 marca 2016, 18:40

Ja też chciałbym dostać kosę... w Terrarii... Piepszone zaćmienie słońca! Dlaczego pojawia się ono tak rzadko?!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Stevenunivers

6 kwietnia 2016, 13:20

mam problem z skeletronem prime

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2016, 15:11

@IndominusRex: To prawda. Już od jakiegoś czasu pro gracze w Terarii narzekają, że "Wojownik" to już tylko z nazwy, bo każda mocna broń do "walki w zwarciu" po prostu strzela jakąs magią.
Od 1.3 sytuacja się jeszcze pogorszyła. Dodano kilka broni, które tą tendencję łamią (np. jojo), jednak każdy drop z G-flow'a dla klasy "melee" jest bronią dystansową.
No cóż.

Avatar Czyzyk5

6 kwietnia 2016, 14:48

Lepiej jakaś czapka .

Avatar kubczakof

6 kwietnia 2016, 14:07

pograć w csa to ja se pogram raz na jakiś czas, jak mi się fajnie gra to że ppgram z cały dzień, ALE NIE GADAM O TYM CAŁY CZAS

Avatar Davido

6 kwietnia 2016, 13:43

I hate CS

Avatar TheHunterMikiPL

23 marca 2016, 19:50

Kiedyś do mnie koledzy przychodzą i mówią, jakie to za*ebiste mają kosy ( w realu ) Zaraz ja wam moją kosę pokażę!! I przyszedłem z kosą jak na obrazku.

Avatar xNyksx

23 marca 2016, 21:09

@TheHunterMikiPL: A ja mam kose w biedronce. Po pisiont groszy ;)

Avatar MCAssassin

23 marca 2016, 19:40

Kontynuując historie...
-Przykro mi, stwierdzam niedoje**nie mózgowe.-
*SLASH!*
*JEBUT*
The End

Avatar KacperUE

23 marca 2016, 19:01

dobra

Avatar ozi12

23 marca 2016, 18:56

prawdziwa kosa a nie jakaś podrabiana

Avatar lorax12

23 marca 2016, 18:40

Co narzekasz? Ona jest lepsza od tej CS'owej podróby

\__________/

Avatar Krzyniu

23 marca 2016, 18:45

@lorax12: takie zasadniczo jest przesłanie obrazka

Avatar lorax12

23 marca 2016, 18:47

@Krzyniu: Ok :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Pilne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie zadzieraj z bobrami

Niegrzeczny Oskarek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka