Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie znoszę kleszczy
Pozdrawiam świetliki
Młodzi gniewni
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2016, 21:10
Heri Pota!
Odpisz
7 kwietnia 2016, 06:19
Romantyczna kolacja z Bronią.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 23:01
Ciekawe kiedy mu powiedzą, że jest adoptowany :v
Odpisz
6 kwietnia 2016, 16:34
Cicho! Ma być spokój w rodzinie.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 12:46
Dokończe to dobrze.
Full Metal ALCHEMIST
Odpisz
3 kwietnia 2016, 01:24
GÓWNO PRAWDA! AK-47 TO PROTOTYP KBK AK A NIE RODZAJ KARABINU! ;-; A teraz daj mi ktoś herbatę na uspokojenie, bo wybuchnę jak Car Bomba ;-;
Odpisz
3 kwietnia 2016, 08:20
@Komandor_Brytania: *podaje czarną herbatę*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 09:39
@Komandor_Brytania: *podaje melisę*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 09:55
@coloman: Thank you *wypija* No, od razu lepiej.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:39
@Komandor_Brytania: Lubię Cię Wittman, ale to teraz gowno prawda. kbk AK-47 wszedł do użycia dopiero w 48', był to normalny karabin piechoty, z początku ok. dwa na oddział w celu wsparcia drużyny. Grupa AK to ogółem "rodzina" rosyjskich karabinów (Automat Kałasznikowa". AK-47 to jest broń już liniowa, w sensie szeroko produkowana. A AK to projekt wszystkich karabinów z tej rodziny (AK-47, AK-74u, AK-47ms, i choćby Tantal i Beryl, bo na podobnej zasadzie działają.)
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 10:50
Według moich danych AK -47 to prototyp z 1947 wykonany przez Kałasznikowa(kij że źle). Być może na początku produkcji nazywali to AK-47 lecz obecnie na pierwszy karabin serii z AK mówi się KBK AK, czyli karabin automatyczny Kałasznikowa (czy jakoś tak). Dopiero kolejne zaczęto nazywać rokiem prototypu/rokiem produkcji/rokiem wprowadzenia do służby. Być może pokręciłem coś w skrócie ;_;
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:56
@Komandor_Brytania: nie znam się więc powiem na zupełnie inny temat, wiesz, że czarna herbata powstała po tym jak Europejczycy chcieli przewieść zieloną herbatę do eutory, ale w trakcie podróży zgniła, a ładunku było zbyt dużo, żeby go wyrzucić, więc po prostu wcisnęli ludziom, że taka ma być?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:58
@coloman: Ciekawe, nie powiem, na prawdę.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 11:13
@Komandor_Brytania: Ak-47 to nazwa TYLKO prototypu :P
Odpisz
3 kwietnia 2016, 11:34
No przecież mówię ;-; To Pajro się kłóci że AK-47 to użytkowy, seryjny karabin ;_;
Odpisz
3 kwietnia 2016, 12:31
@Komandor_Brytania: Ja tylko potwierdzam twoją teze ;3
Odpisz
3 kwietnia 2016, 00:59
ruchal bym tą przy ścianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:20
@RussiaBall: Z takim małym spustem,nie dasz rady :/
Odpisz
3 kwietnia 2016, 01:37
Czemu dziecko (nóż) leży na stole?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 01:50
@aczan: Bóg tak chciał.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 12:46
@aczan: Na wojnie wszystko może być prowiantem.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 01:46
A to nie prototyp KS AN?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 00:58
ten dziewiczy wąs jeszcze ....
Odpisz
3 kwietnia 2016, 00:44
Magia Tumblra.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 00:40
Odpisz