Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2018, 10:37

w vice city:
dajesz kod na czołg (albo kradniesz jak wiesz co zrobić)
ustawiasz lufę do tyłu
dajesz kod na latające samochody
strzelaj i przyspieszaj
samolot

Avatar Komandor_Brytania

24 marca 2016, 23:38

W SA to już nie działa ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Komandor_Brytania

8 kwietnia 2016, 09:50

@ham22: Nie ucz dziada jak charać :v

Avatar ham22

13 kwietnia 2016, 14:12

@Komandor_Brytania: Ja tylko Ciebie poprawiam.

Avatar dopefish

8 kwietnia 2016, 12:45

w GTA 4 nie działa...

Avatar Padme_Amidala

8 kwietnia 2016, 10:36

W trójce tak popi***alałam :)

Avatar kamykPL

8 kwietnia 2016, 07:04

W SA też to działa.

Avatar Gurdzio56

8 kwietnia 2016, 07:48

@kamykPL: Tylko że działem steruje kamera (myszka), trzeba patrzeć tyłem do kierunku jazdy i nie widać czy się walnie w niezniszczalny słup itp.

Avatar adiqx

8 kwietnia 2016, 10:25

@kamykPL: To działało już w Vice City. Napęd rakietowy :)

Avatar FreezyPop

8 kwietnia 2016, 10:27

@kamykPL: Po jaką cholerę skoro jest cheat że można latać autami, a takie byle jakie auto z ulicy może jechać bardzo szybko.

A jak jesteś uparty na czołg to cheat że wszystko ma nitro.

Avatar ALKATRAZ

8 kwietnia 2016, 09:40

uwielbiam memy o gta

Avatar xGummyBearX

Edytowano - 8 kwietnia 2016, 06:27

Fajy, niezapomniant glich ;)

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2016, 01:35

Tak się w 3 przez most przechodziło XD

Avatar Agario

25 marca 2016, 07:25

Tylko ja się tam uczciwe dostałem?

Avatar HuboX600

25 marca 2016, 12:15

@Agario: Ja tylko do 2 części miasta bo nie mogłem przejść tej misji,w której przejmujesz kontrolę nad samochodem jakiegoś gościa i musisz przejechać jego wspólników ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar RussiaBall
Dodane przez: RussiaBall

Równi i równiejsi

Jakby trochę nie fair

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Phi!

Dobrze czasem się oderwać

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka