Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Co za przypadek
Płać pan
Ostry ten sędzia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2016, 13:45
Strategicznie ujmując to pierwsze najlepsze cele dla ufoków to: USA, Chiny, Rosja.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 13:11
@Vakarian: rosja najlepszy cel, stary sprzęt, brak pomocy z zachodu, niskia gęstość zaludnienia pozwala na atak z ziemi bez potrzeby desantu na pole walki, atak na rosje wyeliminuje ładną część broni atomowej
Odpisz
8 kwietnia 2016, 15:55
@Vakarian: najlepiej żeby Rosję zaatakowali
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:30
@Nilciaxd: Wtedy blisko do nas :v
Odpisz
14 stycznia 2017, 01:07
@bylejakbylegdzie: Nie lepiej najpierw zająć się najsilniejszymi?
Odpisz
14 stycznia 2018, 09:37
@Tomasz95: usunięcie najsłapszego sprawi że silniejsi się dozbroją wiec lepiej najpierw najsilniejszych
Odpisz
9 kwietnia 2016, 17:20
Czerwoni umierają jako pierwsi
Odpisz
8 kwietnia 2016, 14:13
Ku*wa jak on spada w kosmosie?
Odpisz
8 kwietnia 2016, 14:39
@Catmen: W kosmosie da się spadać. Pewnie chodziło ci o orbitę, a z tą byłoby ciężko.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 13:14
Moja mama widziała obcych ;-;
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:29
@mrofpower: ehem to wyślij fote
Odpisz
30 kwietnia 2018, 09:37
@Szimi2016: kilka lat później i nadal dowodów nie ma ...
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2019, 18:22
@marianx12: raport z dnia 14 listopada 2019 roku, nadal nie ma dowodów
Odpisz
3 sierpnia 2022, 22:16
@RakBezMusku: raport z dnia 3 sierpnia 2022r. Dalej nie dostarczono dowodów
Odpisz
8 kwietnia 2016, 09:44
Jak wygląda ich atak: polatają sobie nad polem na jakimś zadupiu wydrążą coś, najpewniej penisa uznają że to zaanektowali i już nigdy więcej nie wrócą.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 09:40
własnie, co jakiś film o obcych, kosmitach, potworach itp. jest pokazywana tylko w ameryce, wg w jakikolwiek filmie musi pojawić się flaga usa.
Odpisz
30 marca 2016, 16:52
Było po komiciemu:
Odpisz
30 marca 2016, 16:54
@Myszkapl: Oczywiście to taki żart, bo nie wiem, co tam jest napisane ;-;
Odpisz
8 kwietnia 2016, 07:37
@Myszkapl: Tłumacz się kosmitko.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 07:31
Już wole UFO niż wysadzających sie arabów.
Odpisz
30 marca 2016, 16:19
to zależy, czasami inwazja jest jednoczesna na całą ziemię lub tylko małe ciche polowanie w jakimś zadupiu
Odpisz
30 marca 2016, 16:35
@bylejakbylegdzie: Zwykle wydarzenia dzieją się tylko w Ameryce...
Odpisz
30 marca 2016, 17:16
@bylejakbylegdzie: to drugie było w xcomie. Polujemy na ludzi pocichu panowie. Jakieś pomysły? Zaatakujmy duże miasto!
Dobrze!
Odpisz
30 marca 2016, 16:23
Europa jest już za bardzo zniszczona przez: "Allahu Akbar"
Odpisz
30 marca 2016, 16:07
i dobrze .-.
Odpisz
30 marca 2016, 14:56
A dlaczego obcy nie atakują Europy? Czekają aż Arabusy ją wykończą XP
Odpisz
30 marca 2016, 12:33
No bo w europie filmu o kosmitach nie zrobią.
Odpisz
30 marca 2016, 12:39
@AJStyles: No nie robią
Odpisz