Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Vakarian

30 marca 2016, 13:45

Strategicznie ujmując to pierwsze najlepsze cele dla ufoków to: USA, Chiny, Rosja.

Avatar bylejakbylegdzie

8 kwietnia 2016, 13:11

@Vakarian: rosja najlepszy cel, stary sprzęt, brak pomocy z zachodu, niskia gęstość zaludnienia pozwala na atak z ziemi bez potrzeby desantu na pole walki, atak na rosje wyeliminuje ładną część broni atomowej

Avatar Nilciaxd

8 kwietnia 2016, 15:55

@Vakarian: najlepiej żeby Rosję zaatakowali

Avatar Vakarian

8 kwietnia 2016, 16:30

@Nilciaxd: Wtedy blisko do nas :v

Avatar Tomasz95

14 stycznia 2017, 01:07

@bylejakbylegdzie: Nie lepiej najpierw zająć się najsilniejszymi?

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2018, 09:37

@Tomasz95: usunięcie najsłapszego sprawi że silniejsi się dozbroją wiec lepiej najpierw najsilniejszych

Avatar erus212

9 kwietnia 2016, 17:20

Czerwoni umierają jako pierwsi

Avatar Catmen

8 kwietnia 2016, 14:13

Ku*wa jak on spada w kosmosie?

Avatar
Michaelpl03

8 kwietnia 2016, 14:39

@Catmen: W kosmosie da się spadać. Pewnie chodziło ci o orbitę, a z tą byłoby ciężko.

Avatar mrofpower

8 kwietnia 2016, 13:14

Moja mama widziała obcych ;-;

Avatar Szimi2016

8 kwietnia 2016, 16:29

@mrofpower: ehem to wyślij fote

Avatar marianx12

30 kwietnia 2018, 09:37

@Szimi2016: kilka lat później i nadal dowodów nie ma ...

Avatar RakBezMusku

Edytowano - 14 listopada 2019, 18:22

@marianx12: raport z dnia 14 listopada 2019 roku, nadal nie ma dowodów

Avatar KUBEKch_1

3 sierpnia 2022, 22:16

@RakBezMusku: raport z dnia 3 sierpnia 2022r. Dalej nie dostarczono dowodów

Avatar panther500

8 kwietnia 2016, 09:44

Jak wygląda ich atak: polatają sobie nad polem na jakimś zadupiu wydrążą coś, najpewniej penisa uznają że to zaanektowali i już nigdy więcej nie wrócą.

Avatar ALKATRAZ

8 kwietnia 2016, 09:40

własnie, co jakiś film o obcych, kosmitach, potworach itp. jest pokazywana tylko w ameryce, wg w jakikolwiek filmie musi pojawić się flaga usa.

Avatar Myszkapl

30 marca 2016, 16:52

Było po komiciemu:

Avatar Myszkapl

30 marca 2016, 16:54

@Myszkapl: Oczywiście to taki żart, bo nie wiem, co tam jest napisane ;-;

Avatar DeadpooI

8 kwietnia 2016, 07:37

@Myszkapl: Tłumacz się kosmitko.

Avatar Blachu

8 kwietnia 2016, 07:31

Już wole UFO niż wysadzających sie arabów.

Avatar bylejakbylegdzie

30 marca 2016, 16:19

to zależy, czasami inwazja jest jednoczesna na całą ziemię lub tylko małe ciche polowanie w jakimś zadupiu

Avatar KingsMax

30 marca 2016, 16:35

@bylejakbylegdzie: Zwykle wydarzenia dzieją się tylko w Ameryce...

Avatar MrCienki

30 marca 2016, 17:16

@bylejakbylegdzie: to drugie było w xcomie. Polujemy na ludzi pocichu panowie. Jakieś pomysły? Zaatakujmy duże miasto!
Dobrze!

Avatar Ziemniak_Illuminati

30 marca 2016, 16:23

Europa jest już za bardzo zniszczona przez: "Allahu Akbar"

Avatar reLik

30 marca 2016, 16:07

i dobrze .-.

Avatar Axl_MMX

30 marca 2016, 14:56

A dlaczego obcy nie atakują Europy? Czekają aż Arabusy ją wykończą XP

Avatar AJStyles

30 marca 2016, 12:33

No bo w europie filmu o kosmitach nie zrobią.

Avatar polandball1

30 marca 2016, 12:39

@AJStyles: No nie robią

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Najbardziej realistyczny spośród modów

Co za przypadek

Płać pan

Ostry ten sędzia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka