Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

17 grudnia 2016, 13:24

Albo gdy podczas strzelaniny chowasz się za zasłoną wróg rzuca w ciebie granat ty uciekasz ale okazuje się że w miejscu w które uciekłeś już leży granat.... .:DEAD:. gracze Call Of Duty World At War rozumieją...

Avatar Jeraszko

16 kwietnia 2016, 07:53

Bo normą jest ze na codzień jest strzelanina i kryjesz sie za beczką...

Avatar MrGig

15 kwietnia 2016, 21:12

Bf4...

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2016, 21:14

@MrGig: Tam te beczki jest tak łatwo rozróżnić od innych rzeczy, jesteś noobem ;_;

Avatar Kot_Saurona

26 marca 2016, 14:12

Mialem tak w Crysisie

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2016, 14:17

@Kot_Saurona: Chowałeś się w Crysise? :D wiesz, że jest niewidzialność i pancerz ?

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2016, 16:04

@Kot_Saurona: W Crysisie to się włącza maskowanie i się zabija z ukrycia lub regeneruje HP/włącza się pancerz i do przodu.

Nie umiesz w to grać ;d

Avatar Kot_Saurona

26 marca 2016, 20:08

Wiem. W dwojce byl etap w ktorym trzeba bylo ominac czolg (wlaczajac niewidzialnosc), a ja po dziesiatej probie na niego wskoczylem i nie wiedzialem co robic dalej. Nieogar stulecia

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2016, 20:12

@Kot_Saurona: Mam crysisa 2, to BWP a nie czołg, ale mniejsza z tym.
Można było ominąć czołg albo go rozpie**olić co było trudniejsze ;v

Avatar Kot_Saurona

26 marca 2016, 20:24

Ja go tak ominalem ze jak bym zszedl to bym umarl na smierc. I tak sie w sumie stalo. A pozniej sprawdzilem w necie ze wystarczy przeplynac kanalem.

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2016, 20:24

@Kot_Saurona: Ja go rozje**łem xD

Avatar bylejakbylegdzie

15 kwietnia 2016, 16:14

jak jesteś za zasłoną to broń jest stabilniejsza, mniej energii zużywasz

Avatar bylejakbylegdzie

15 kwietnia 2016, 16:16

@Kot_Saurona: jaki kanał?

ja tam akurat za drugim razem jak grałem (na post human warrior, tak samo jak za pierwszym) to wskoczyłem na ten czołg i rozwaliłem wręcz

Avatar PonczekBonczek

15 kwietnia 2016, 16:41

Ale żeby go zniszczyć musiałeś skręcić w prawo i wsiąść do specjalnego pojazdu

Avatar Kot_Saurona

15 kwietnia 2016, 17:14

@bylejakbylegdzie: Polecam zobaczyc poradnik na GryOnline.

Avatar bylejakbylegdzie

15 kwietnia 2016, 18:47

@PonczekBonczek: w sumie nie trzeba, wystarczy cierpliwość i wskoczyć na ten czołg i wręcz można go rozwalić

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2016, 20:58

@PonczekBonczek: Wiem tyle, że go rozje**łem, nie wiem jak, ale wiem, że go rozje**łem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To musiało być męczące

Zdeklasowani znowu

Trzeba brać osobną torbę

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka