Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Ładne rzeczy
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2016, 18:55
hahahahahahahahaahah najza**bistszy wiersz ever XD
Odpisz
17 maja 2018, 16:27
@Takita6: XD
Odpisz
22 listopada 2018, 19:03
@Archeologwinternetach: XDDD
Odpisz
23 marca 2016, 15:11
Mickiewicz byłby dumny.
Odpisz
23 marca 2016, 15:48
@Isgaroth: Jaskier też.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:24
@Isgaroth: tajasne
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:37
@szynszyla369: Albo Cyckiewicz.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 17:39
@Isgaroth: Ta jeszcze Jan Brzechwa
Odpisz
3 maja 2018, 21:04
@Bank777: Nie ta kategoria.
Odpisz
26 czerwca 2016, 08:06
Mickiewicz ma rywala
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:13
Chciałbym zobaczyć komentarz tej jego dziewczyny do tego wierszyka :V
Odpisz
16 kwietnia 2016, 01:41
@Jumper112: też
Odpisz
16 kwietnia 2016, 00:38
Perfekcyjnie.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:17
Order Mickiewicza (':
Odpisz
23 marca 2016, 15:26
Leżę i nie wstaję xD
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:14
@Kideu: Lepiej wstań zanim ktoś skorzysta z okazji
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:11
<3...
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:49
13 księga Pana Tadeusza..... Dobra lektura na wieczór.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 kwietnia 2016, 18:44
Bierz mnie.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 18:24
Mickiewicz nie dorasta mu do pięt
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:47
Sprytne.
Odpisz
23 marca 2016, 16:08
Poeta naszych czasów
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:46
@LudzkiGofr: I o czym to świadczy?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:37
żenadix
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:07
logo jeja ma kształt penisa :D
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:59
@kronim: Współczuję, jeśli takiego masz.
Odpisz
17 grudnia 2016, 14:40
@kronim: 31 strzalek w dol O_o
Odpisz
17 grudnia 2016, 14:46
@kronim: Idiota
Odpisz
17 grudnia 2016, 14:48
@kronim: a ja Zdzisio miło poznać
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:37
@Maszterek583: OMG ale idota z tego użytkownika "kronim" co nie ?
Odpisz
18 grudnia 2016, 08:05
@kronim: nom masakra normalnie
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:12
@Maszterek583: No właśnie chciałem dać mu BIAŁO CZERWONĄ CZAPKĘ W DÓŁ ale nie wiem dlaczego nie mogę jej dać :/
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:30
@kronim: już :d
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:11
@Maszterek583: jórz :)
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:30
@kronim: jórż
Odpisz
17 maja 2018, 16:28
@kronim: Znam uczucie.
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2018, 19:07
@Archeologwinternetach: xd ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Odpisz