Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piotro165

26 marca 2016, 23:13

Gdyby to było w Gta:
-Masz coś bardzo dużego w kieszeni
- Chodzi o Bazookę , miniguna, AK47, M4A1S czy może o mój karabin snajperski

Avatar miki864

Edytowano - 3 kwietnia 2016, 21:08

@Piotro165: Nie możesz mieć AK i M4 razem, przecież to tam sam typ broni :P

Avatar pitchu2003

3 kwietnia 2016, 21:27

@miki864: w GTA 5 da się mieć wszystkie bronie ze wszystkich typów.

tak z innej beczki to jak trevor trzyma to wszystko w kieszeni?

Avatar Piotro165

4 kwietnia 2016, 19:26

@pitchu2003: Może nie tylko w kieszeni

Avatar Shannon

26 marca 2016, 18:43

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar ragnarok5255

4 kwietnia 2016, 00:56

@ghostarcher: Boś amator

Avatar ghostarcher

4 kwietnia 2016, 01:30

@ragnarok5255: Po prostu mało siedzę w internecie na komputerze. Ale tylko na komputerze

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 3 kwietnia 2016, 20:47

czy chińczycy też robią anime?

Avatar kcelej21

3 kwietnia 2016, 22:59

@ALKATRAZ: tak

Avatar Czyzyk5

3 kwietnia 2016, 21:44

iPad 2000

Avatar mk23432343

26 marca 2016, 23:22

To mój cock... yyy CLOCK znaczy się

Avatar aczan

3 kwietnia 2016, 21:02

@mk23432343: właśnie zauważyłem że po polsku to prawie nie ma sensu

Avatar Sebzer

3 kwietnia 2016, 20:46

Przez jeja znowu będe musial coś zrobić w trybie inkohnito

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2016, 20:35

To jest z gry "Animal Crossing" o ile się nie mylę.

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2016, 12:36

zuuuuuuuuuooooooo

Avatar xd_ailatan

3 kwietnia 2016, 20:28

Zuo, totalne zuo.

Avatar KacperUE

26 marca 2016, 18:41

Autor dostanie wpie...[cenzura]...więc niech się ubierze...*leci*

Avatar Krzyniu

26 marca 2016, 18:32

stacjonarny? tj. z kukułką ale bez kukułki?

Avatar AJStyles

26 marca 2016, 18:25

Kieszeń, babo. To co innego co rozporek.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Dead_Bload321

26 marca 2016, 18:30

Nie. Miałem na myśli to co napisałem. ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Avatar AJStyles

26 marca 2016, 18:31

@RecOr: (งಠ‿‿ಠ)ง

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

Lekko nie będzie

Rel

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka