Leo, już nie jesteś z nami, zdrajco!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2021, 14:00
Jeśli tu zawędrowałeś - odpisz
Odpisz
28 kwietnia 2021, 21:02
@makapakajekurczaka: zawędrowałem
Odpisz
27 sierpnia 2021, 19:33
@XDudek: witam
Odpisz
27 sierpnia 2021, 19:53
@KontoNieUsuniete: też witam
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:04
A Johnny Depp?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:30
Johnny Depp płacze pod stołem :P
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:50
@siambalabamba: :C Zasluzyl na tego oskara w koncu
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:53
kto jak kto ale on na 100% powinien mieć :D
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:15
@siambalabamba: No wlasnie!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:50
Teraz zaczną się mamy o Johnym i o jego oskarze ( a właściwie jego braku )
Odpisz
2 kwietnia 2016, 21:14
@matylda100404: mamy xdd wiem że chodziło ci o memy xdd
Odpisz
2 kwietnia 2016, 23:07
@matylda100404: mam wrażenie że jest on typem człowieka który ma gdzieś nagrody:p
Odpisz
3 kwietnia 2016, 02:45
@siambalabamba: Albo Luke Skywalker, za perfekcyjną technikę " chowanego " xD
Odpisz
4 września 2016, 07:30
@Penseta: Jego cytat
Odpisz
4 września 2016, 07:30
@VeryMary: lepsza jakość
Odpisz
4 września 2016, 07:31
@VeryMary: lepsza jakość
Odpisz
2 kwietnia 2016, 23:58
Will Smith bojkotował Oscary, więc tak niezbyt rozumiem.
Powiedział że to już od dawna jest ustawione, że to nie jest coś szlachetnego (dostojnego), że za kurtyną to ćpanie i chlanie i nie chce w tym uczestniczyć :V
No i jeszcze to że nigdy czarnoskóry nie dostał Oscara, ale to się wiąże też z tym że to ogólnie nie jest uczciwe. Nie zdziwię się jeśli Dicaprio sobie nie kupił Oscara, albo się po prostu z nie dogadał z ziomkami i jakoś tego wspólnie nie wykombinowali.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 00:33
@Aracz: Morgan Freeman ma oscara z tego co wiem, więc z tymi czarnoskórymi coś ci się pomyliło
Odpisz
3 kwietnia 2016, 00:50
@SetAbominae: tutaj przyznam Ci rację, ale obronię się tym, że o tym braku Oskarów u czarnoskórych było napisane w źródle na którym się opierałem, a nie w mojej głowie.
Jak coś piszę, to staram się to sprawdzać. Cóż, mogłem lepiej się upewnić ^^
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 00:16
A Sylvester Stallone?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:04
A on?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:05
@Pierwsi: Siedzi to prawej (tego gostka)
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:08
@Shadow_blade: Ale to Robert Downey Jr.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:52
Dla większości ludzi ta osoba jest bardziej znana pod fikcyjnym imieniem "Tony Stark" niż pod swoim rzeczywistym ;-;.
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2016, 19:58
PO PRAWEJ SZEFA GRUPY.
EDIT: TEN OKULARACH CO NIC NIE MÓWI.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:25
trochę się zapuścił
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:49
@Pierwsi: to johan deep czy rdj
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:55
@alicjaaf: Depp. W sumie są podobni. Btw dlaczego koleś który skomentował później o tym samym i to bez zdjęcia ma więcej strzałek ode mnie? ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:49
A taki był z niego dobry i wierny członek klubu...
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:34
Traitor!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:10
może już zdążył zgubić
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:05
Robert, liczymy na Ciebie!
Odpisz