Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2016, 14:02

U nas jest jedna w ciąży, ale jej chłopak nie żyje.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Filipsss

5 lutego 2018, 11:59

co nie zmienia faktu że patologia

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2018, 12:21

@Filipsss: Zależy. Chwilowo laska ma ponad 18 lat.
Nie mam pojęcia czy jest dobrą matką.

Avatar Filipsss

4 grudnia 2017, 16:13

Ja pie**ole boże ty to widzisz a nie grzmisz... w sumie mogliby dać prawo na broń w polsce takie jak w USA każdego takiego popie**oleńca od razu bym odstrzelił

Avatar Siszel

12 listopada 2018, 18:49

@Filipsss: dlatego nie ma takiego prawa w Polsce

Avatar kicius23

29 marca 2016, 17:27

Echh. Szczere. U mnie w szkole jedna 13' zaciążyła.

Co trzeba mieć w głowie by być tak głupim?!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar kicius23

4 czerwca 2017, 22:00

@mrofpower: Hm. Ostatnio widziałam ją na ulicy z wózkiem, ale nie pytałam. Może i bym wiedziała, ale ona przeniosła się do innej szkoly, więc mało okazji do wypytania.

Ale skoro dziecko żyje to chyba dobrze :v

Avatar Filipsss

14 sierpnia 2017, 22:44

@erykos123: WTF!??!?! A co na to nauczyciele? ..

Avatar Filipsss

14 sierpnia 2017, 22:44

BOŻE TY TO WIDZISZ TY WIDZISZ CODZIENNIE TYLE PATOLOGII A TEGO JESZCZE NIE ROZJE**ŁEŚ JEŚLI JESTEŚ MIŁOSIERNI ZNISZCZ TO BOŻE ;-;

Avatar RussiaBall

29 marca 2016, 13:08

niech zgadne myszka to rysowała?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar jarek200211

29 marca 2016, 14:10

@Myszkapl: That's so majestatic.

Avatar TheHunterMikiPL

25 marca 2017, 21:58

@Myszkapl: Bszytkie, cheche!

Avatar NightmareStory

26 grudnia 2016, 12:13

Jeden gość z mojej klasy przyszedł łaskawie na ostatnie minuty polskiego.
- No siema, na papieroska byłem.

Co się dzieje z ludźmi....
On ma jakieś trzynaście lat....
Nauczyciel już się przyzwyczaił....

Avatar
Konto usunięte

4 września 2016, 23:43

moja koleżanka przyłapała brata (14) i jego dziewczyne (15) na tym, jak oboje podciągali spodnie gdy nagle weszła do pokoju

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2016, 13:10

U mnie w szkole 3 czternastolatki zaciążyły ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2016, 08:00

@Plu111: Też mieszkam na wsi ;-;

Avatar Plu111

10 kwietnia 2016, 13:17

O ku*wa emigruje na Tajwan

Avatar biedronka5

8 kwietnia 2016, 18:08

ku**a! Je**ć się można od 5 lat a oglądać pornole od 18?!? Gdzie ta logika?!?

Avatar lolex565

8 kwietnia 2016, 19:31

@biedronka5: sorki ale chyba od 15koleżko

Avatar biedronka5

8 kwietnia 2016, 20:20

@lolex565: Jasio został dyscyplinarnie wyrzucony z przedszkola.
Trafił do innego. Pyta się tam znajomego:
- Można palić?
- Da się.
- Można pić wódkę?
- Jak się podzielisz z wychowawcą to on nawet da szkło.
- A dziewice są?
- Czyś ty zgłupiał? Co Ty, w żłobku jesteś?

Avatar lolex565

8 kwietnia 2016, 20:25

@biedronka5: a myślałem że chodzi ci o to w sensie prawnym

Avatar biedronka5

9 kwietnia 2016, 10:50

@lolex565: Bo chodzi

Avatar Mnich1

9 kwietnia 2016, 02:33

Współczuje Ci towarzystwa w którym przebywasz.

Avatar Eviee

8 kwietnia 2016, 14:53

OJP

Avatar panlogin

8 kwietnia 2016, 21:39

@Eviee: jakie oj?

Avatar Eviee

9 kwietnia 2016, 17:10

@panlogin: to był jakiś skrót na poczekaniu ale nie pamiętam od czego.

Avatar TheHunterMikiPL

25 marca 2017, 21:50

@panlogin: To chyba ma znaczyć "O ja pie**olę!".

Avatar Tenketsu

Edytowano - 8 kwietnia 2016, 18:33

Heheh. Ja mam 2 koleżanki które zaciążyły żeby nie pisać egzaminu gimnazjalnego i 23 osoby na 27 w klasie pali fajki (tylko nie ja 2 dziewczyny i 2 koleżków)
Hehe . Polskie szkoły.

Avatar master885

8 kwietnia 2016, 14:38

Poprawiłem

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2016, 14:12

Tak, tak ludzi umieją tylko mówić jak to kiedyś było dobrze, a teraz jest źle.

Avatar Krzyniu

8 kwietnia 2016, 14:16

było źle i jest źle i albo będzie źle albo ludzkość wyginie

Avatar SomebodyNobody

8 kwietnia 2016, 14:12

To pierwsze to dziecko, drugie to bachor ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Rel

Chciał tylko pomóc

Jakby trochę nie fair

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka