Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2022, 07:27
SIMSy w bardzo wczesnej Alfie nazywały się
domek dla lalek
Odpisz
31 grudnia 2021, 12:32
Wspomnienia......
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2016, 16:24
A co jeśli Ci powiem, że grałam w NFS na kompie kiedy byłam dzieckiem?
Odpisz
8 kwietnia 2016, 14:11
@xNyksx: Nie miałeś dzieciństwa
Odpisz
8 kwietnia 2016, 15:10
Że co? A, zapomniałam napisać o kolanach pozdzieranych kilkanaście razy przy upadku z drzewa/roweru/jakiejś przeszkody. Teraz mam dzieciństwo?
Odpisz
8 kwietnia 2016, 20:29
@xNyksx: To nadal (według mnie za mało) ale uznajmy :P...
Odpisz
8 kwietnia 2016, 20:38
To co jeszcze powinnam robić? XD
Odpisz
8 kwietnia 2016, 20:52
@xNyksx: Od czego by tu zacząć.... :)
Ja gdy byłem mały to jak tata mi pozwolił chwilę pograć na kompie, to byłem uradowany jak.... coś co jest mocno uradowane.
Miałem akurat się z kim bawić bo w tedy mieszkały u mnie moje kuzynki.
Brało się koc, bujany fotel, rurę od odkurzacza i odpowiednio się składało. W ten sposób powstał czołg
Można też było zabrać koc i trzy palety, w ten sposób powstał domek.
Gdy w przedszkolu wychodziliśmy do lasu, każdy chłopak brał jakiś kij i robiliśmy wojnę ''każdy na każdego'' Dziewczyny zbierały szyszki, małe gałązki świerków lub sosen i jeśli były to ''baźki'' od kukurydzy i w ten sposób tworzyły lalki.
Gdy bawiliśmy się z kolegami w farmę, każdy z nas miał taki plastikowy traktorek zasilany na pedały. Do tego na skupie rzeczy używanych (który jest w naszej wsi) mamy zawsze nam kupywały dodatkowe narzędzia. Zabawa świetna.
Mimo tego, że moi koledzy uwielbiali zbierać resoraki i HotWeelsy to ja nie byłem tego fanem. Nadrabiałem kupując żołnierzyki. ACH TE czasy.... może wymieniłem jakąś 1/3 tego co robiłem w dzieciństwie :P
Odpisz
8 kwietnia 2016, 22:02
Ja mam ten problem, że mieszkam na takiej małej wiosce gdzie bawiłam się sama albo latałam za starszym rodzeństwem. Przedszkole? Byłam tylko w zerówce. Radziłam sobie i nie siedziałam cały dzień przed kompem :)
Odpisz
10 kwietnia 2016, 09:33
@xNyksx: ja tam nie miałam ani rodzeństwa ani rówieśników w pobliżu wiec grałam ._.
Odpisz
15 września 2018, 00:49
nie bycie je**nym dzieckiem z Kongo to nie jest brak dzieciństwa
Odpisz
15 września 2018, 11:37
Czemu 90% wiadomości jakie aktualnie otrzymuje, to odpowiedzi jakiś je**nych archeologów?
Odpisz
2 stycznia 2018, 14:48
Ja miałam identyczny domek dla lalek
Odpisz
11 października 2017, 10:09
Mortal wtedy był już, na automatach... *cichy głos z oddali*
Odpisz
1 czerwca 2016, 16:09
Mortal Kombat rozje**ł mnie na atomy XD
Odpisz
11 maja 2017, 22:55
@Papyrusek: hahahahahahah ale turboszmieskizm Xddddddddddd
Odpisz
5 marca 2017, 23:08
a CS:GO i Pokémon GO?!
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:56
CS go to śmieć a Pokemon go wtedy nie było
Odpisz
4 grudnia 2017, 21:20
@Filipsss: tych gierek tez nie bylo :/
Odpisz
4 grudnia 2017, 21:49
wiem ale nie było zabawek które pozwalały na łapanie pokemonów..
Odpisz
5 grudnia 2017, 22:20
@Filipsss: konsole były xd
Odpisz
7 grudnia 2016, 23:02
Ja tez wyrywalem karki kolegą!
Odpisz
29 kwietnia 2016, 15:49
Mam przed sobą jeszcze 8 lat dzieciństwa ( chyba), potem studrnckość i wiek średni
Odpisz
9 kwietnia 2016, 22:28
Te czasy ,,kiedy byliśmy dziecimi" ,kiedy co najmniej połowa użytkowników jeja na z 12 lat.😂
Odpisz
8 kwietnia 2016, 22:02
Ach, pamiętam jak zawaliłem bratu fatality i musieliśmy ukrywać przed mamą, że mu krew z nosa wszędzie tryska.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:56
Kiedy moja babcia była mała to dzieciaki cieszyly sie kawalkiem wegla do rysowania.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 21:42
@AZKABANA: Ja teraz cieszę się z węgla do rysowania .-.
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2016, 15:02
Primal Carnage to figurki dinozaurów vs żołnierzyki, zoo tycoon to klocki i figurki zwierzątek, spore to plastelina, a pokemony to figurki zwierzątek+opakiwania po zabawkach z kinder niespodzianki (bynajmniej ja się tak bawiłem)
Odpisz
8 kwietnia 2016, 17:12
bynajmniej =/= przynajmniej
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2016, 19:29
@H4rd3r: spoko. Autokorekta .-.
Odpisz
31 marca 2016, 11:01
Bijatyka to niekoniecznie Mortal Kombat ;-; Czy nikt już nie pamięta co to Tekken? ;-;
Odpisz
31 marca 2016, 12:11
@Komandor_Brytania: MK wygrało pojedynek, bo było bardziej brutalne, a na to leci rynek. Tekken jest taki sobie.
Odpisz
31 marca 2016, 16:13
@Komandor_Brytania: A "Street Fighter"?
Odpisz
8 kwietnia 2016, 14:41
@Szczyt_jeja: "Tekken jest taki sobie" nie zgadzam się z tym
Odpisz
8 kwietnia 2016, 15:05
@Snowtrooper: To się nie zgadzaj. Mnie nie pasuję, bo nie czuć w nim mocy. W MK jak je**iesz kogoś pięścią, to czuć że to było je**ięcie a nie plaskacz, a w TK możesz komuś złamać kark 10 razy, a wygląda to tak jakbyś go tulił.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:11
@Szczyt_jeja: Nwm każdy ma inny gust ja nie lubie widoku rozerwanych na strzępy ciał albo miażdżednia sobie czaszek.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:12
@Snowtrooper: To jest właśnie najlepsze w dobrych bijatykach!
Odpisz
8 kwietnia 2016, 17:59
@Szczyt_jeja: Ja w gry gram dla zabawy nie dla zaspokojenia sadystycznych marzeń ale skończmy tą kłótnie bo do niczego nie dojdziemy
Odpisz
8 kwietnia 2016, 19:17
@Komandor_Brytania: ta ale Mortal Jest brutalnieszy :D
Odpisz
8 kwietnia 2016, 15:43
Pamiętam ten piękny moment w życiu kiedy wujek zgrał mi na kompa GTA SA
Odpisz