Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

25 listopada 2022, 01:47

To prawda, ja byłem przystankiem

Avatar creeper_girl

7 listopada 2017, 10:03

Jestem z przyszłości

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar PAtrycjaX

5 grudnia 2021, 18:47

@mafiabenio: dalsza przyszłość wita przeszłość

Avatar ul66t55

12 lipca 2022, 09:38

@creeper_girl: Witam

Avatar Azerim

8 września 2011, 12:43

Niezłe 5/5

Avatar franoludek

27 czerwca 2011, 16:24

fajne 10/6 i do ulu

Avatar GosiaczekPL

13 czerwca 2011, 14:26

dobre :) 5/5 i do ulu

Avatar miszcz

9 listopada 2009, 19:43

5/5 dobre

Avatar Martex

8 października 2009, 18:33

hahahha jakie dobre xD

Avatar hubertos97

18 sierpnia 2009, 11:51

Wiecie co to jest nocka komputerowa? Może icytower sobie ją urządził i ***a nic was to nie powinno obchodzić! A może mama da wam szlaban na kompa jak was zobaczy o tej porze na komputerze :/

Avatar Kaniusia

17 sierpnia 2009, 12:32

Fajne, ale z wami wytrzymać się nie da.

Avatar Szczezuja

16 sierpnia 2009, 19:51

hmmm... to dobre rozwiązanie bo nawet jak ktoś jest to nikogo nie ma xP

Avatar sp911

16 sierpnia 2009, 10:22

wkurzają mnie tu co niektórzy,jego sprawa czy śpi czy nie!!
oceniajcie obrazek a nie użytkowników,więc się od niego odczepcie.
co was obchodzi o której godzinie chodzi spać!!!!
a za obrazek 5/5,na dole jest napis(chyba)"niewidzialnosc jest możliwa"

Avatar paula20004

13 sierpnia 2009, 19:44

boże wam to chyba wszystko wydaje się fotomontażem...

Avatar Pikson

13 sierpnia 2009, 11:36

gdybyście byli inteligentni to byście nie zwracali uwagi na tych co mówią: "o cierpisz na bezsennośc czy co?" ja to po prostu ignoruje bo tu sie oglada i ocenia obrazki a nie komentuje to co robią inni ludzie. Co was to obchodzi? 3/5

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2009, 23:01

Bartolomeo duzo ludzi robi bledy ;] np. dyslekcja

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2009, 23:00

żal mi was wiecie??
ja tez gram dlugo omg co was obchodzi o której ktos idzie spac? to ich sprawa !!
a co do obrazka 4/5 :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Żartownisie

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Ikony

Deal życia

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka