Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

25 listopada 2022, 01:47

Zawsze jest czas na miłość

Avatar Kiciaaa

12 sierpnia 2009, 17:37

Mi tam się podoba ;D
5

Avatar Administratorka

26 kwietnia 2013, 17:35

@Kiciaaa: Sorki nie chciałam zgłosić twojego komcia mysz mi najechała i cię strasznie przepraszam

Avatar Edziu01

13 sierpnia 2018, 20:38

Avatar Grzechoooo

18 sierpnia 2018, 11:46

Avatar SerScull

11 sierpnia 2009, 08:52

Dobrze dobrany dialog, 5/5

Avatar ChoryGrzyb

22 lutego 2017, 22:55

@SerScull: przybywam z przyszłości

Avatar wilsonXcuddyXhouse

9 marca 2018, 21:59

@ChoryGrzyb: o żesz to ma 9 lat..

Avatar Synioczorny

5 października 2017, 17:16

Straszne. Wychudzony szczeniaczek i bezdomny kot... Wspólnota biedy...

Avatar Administratorka

26 kwietnia 2013, 17:41

Sweetaśnie daje do ulu i stawiam 1000/5 dla tych co mówią brzydkie słowa daje łapki w dół nie brać od takich przykładu bo w końcu o Tobie też tak mogą powiedzieć daję łapkę w dół użytkownikowi @czikicziki_rabbit

Avatar Pata47

25 kwietnia 2013, 08:13

Daje 10/10,bo jest sweetasne!A ignoranci wrogowie kotow niech nieogladaja,xD.JEJA bawi,smieszy,wzrusza.i tak powinno byc.Pozdrawiam wszystkich :-))))

Avatar Administratorka

26 kwietnia 2013, 17:33

@Pata47: Prawda masz rację , a zdjęcie sweetaśneee.
Ja cię również pozdrawiam ;) Jak coś nie jestem prawdziwą administratorką nazwę zrobiłam dla beki bo reszta była pozajmowana więc wiesz ...

Avatar kasiulilulilejka

11 sierpnia 2009, 10:48

Niby słodkie ale mnie nie śmieszy. 3/5

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2012, 20:22

@kasiulilulilejka: Zgadzam się że obrazki powinny być zabawne, ale w końcu,
nie są wrzucane przez adminów, tylko od wszystkich użytkowników, a każdy
przecież ma inny gust. Moim zdaniem, słodkie.

Avatar lelek

30 czerwca 2012, 22:10

Fajne foto ,ale ten pies jest jakiś wychudzony czy mi się zdaje ?

Avatar franoludek

27 czerwca 2011, 16:27

10/4 i do ulu.(popatrzcie 2 zdjecie na psa.)

Avatar Mrklepka

22 kwietnia 2011, 16:42

Słodziutkie ale razem piękniejsze:) 5/5 musze dac

Avatar Pawlas16

20 stycznia 2011, 17:08

@czikicziki_rabbit: to poco oglądasz obrazek z kotami jesteś naprawde głupi debilem który chce sobie zrobić na złość oglądając co czego nielubi

Avatar Lollipop_

16 stycznia 2011, 18:28

śliczne ! < 3.

Avatar Lollipop_

16 stycznia 2011, 18:28

śliczne ! < 3.

Avatar Lollipop_

16 stycznia 2011, 18:28

śliczne ! < 3.

Avatar miszcz

9 listopada 2009, 19:46

:] 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mercury
Dodane przez: Mercury

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Totalnie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jeszcze jak

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka