Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jeszcze jak
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2022, 01:47
Zawsze jest czas na miłość
Odpisz
12 sierpnia 2009, 17:37
Mi tam się podoba ;D
5
Odpisz
26 kwietnia 2013, 17:35
@Kiciaaa: Sorki nie chciałam zgłosić twojego komcia mysz mi najechała i cię strasznie przepraszam
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:38
@Administratorka: co
Odpisz
18 sierpnia 2018, 11:46
@Administratorka: co
Odpisz
11 sierpnia 2009, 08:52
Dobrze dobrany dialog, 5/5
Odpisz
22 lutego 2017, 22:55
@SerScull: przybywam z przyszłości
Odpisz
9 marca 2018, 21:59
@ChoryGrzyb: o żesz to ma 9 lat..
Odpisz
5 października 2017, 17:16
Straszne. Wychudzony szczeniaczek i bezdomny kot... Wspólnota biedy...
Odpisz
26 kwietnia 2013, 17:41
Sweetaśnie daje do ulu i stawiam 1000/5 dla tych co mówią brzydkie słowa daje łapki w dół nie brać od takich przykładu bo w końcu o Tobie też tak mogą powiedzieć daję łapkę w dół użytkownikowi @czikicziki_rabbit
Odpisz
25 kwietnia 2013, 08:13
Daje 10/10,bo jest sweetasne!A ignoranci wrogowie kotow niech nieogladaja,xD.JEJA bawi,smieszy,wzrusza.i tak powinno byc.Pozdrawiam wszystkich :-))))
Odpisz
26 kwietnia 2013, 17:33
@Pata47: Prawda masz rację , a zdjęcie sweetaśneee.
Ja cię również pozdrawiam ;) Jak coś nie jestem prawdziwą administratorką nazwę zrobiłam dla beki bo reszta była pozajmowana więc wiesz ...
Odpisz
11 sierpnia 2009, 10:48
Niby słodkie ale mnie nie śmieszy. 3/5
Odpisz
28 grudnia 2012, 20:22
@kasiulilulilejka: Zgadzam się że obrazki powinny być zabawne, ale w końcu,
nie są wrzucane przez adminów, tylko od wszystkich użytkowników, a każdy
przecież ma inny gust. Moim zdaniem, słodkie.
Odpisz
30 czerwca 2012, 22:10
Fajne foto ,ale ten pies jest jakiś wychudzony czy mi się zdaje ?
Odpisz
27 czerwca 2011, 16:27
10/4 i do ulu.(popatrzcie 2 zdjecie na psa.)
Odpisz
22 kwietnia 2011, 16:42
Słodziutkie ale razem piękniejsze:) 5/5 musze dac
Odpisz
20 stycznia 2011, 17:08
@czikicziki_rabbit: to poco oglądasz obrazek z kotami jesteś naprawde głupi debilem który chce sobie zrobić na złość oglądając co czego nielubi
Odpisz
16 stycznia 2011, 18:28
śliczne ! < 3.
Odpisz
16 stycznia 2011, 18:28
śliczne ! < 3.
Odpisz
16 stycznia 2011, 18:28
śliczne ! < 3.
Odpisz
9 listopada 2009, 19:46
:] 5/5
Odpisz