memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 marca 2013, 21:08
te f.you znaczy żę on ma na na imię fuck a na nazwisko you i na polski znaczy to pie** się
Odpisz
27 lipca 2013, 13:41
Thank you, Captain Obvious!
24 grudnia 2012, 15:44
Nie kumam
25 października 2012, 17:46
khehehehehee
18 września 2012, 11:39
może ktos przetłumaczyć ?
18 września 2012, 12:47
@oskare117: google tłumacz ci przetłumaczy
18 września 2012, 14:30
@oskare117: You to znaczy ty. Co się zaczyna na F i często po tym występuje You? :D
18 września 2012, 19:26
@lukasz190: Debilu nie chodzi mi oto , że nie rozumiem co to znacz F.You , tylko o co chodzi w obrazku ale ok już rozumiem jak spojrzałem na nazwisko
18 września 2012, 20:23
@oskare117: poco od razu wyzywasz
19 września 2012, 14:50
@lukasz190: Sorry za wyrażenie ale nie lubię jak ktoś takie odzywki prawi ,, sprawdz w googlach itp.
19 września 2012, 14:54
@oskare117: Lepiej już nic nie pisać niż ,,tak pisać" bo to denerwujące a najbardziej na tej stronie co jest pełon Trolli i innych Ogrów
19 września 2012, 14:55
@lukasz190: ps.epiej już nic nie pisać niż ,,tak pisać" bo to denerwujące a najbardziej na tej stronie co jest pełon Trolli i innych Ogrów
18 września 2012, 16:13
Epic troll.
18 września 2012, 14:46
A co wam się nie podoba w imieniu Fegen You ?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 marca 2013, 21:08
te f.you znaczy żę on ma na na imię fuck a na nazwisko you i na polski znaczy to pie** się
Odpisz
27 lipca 2013, 13:41
Thank you, Captain Obvious!
Odpisz
24 grudnia 2012, 15:44
Nie kumam
Odpisz
25 października 2012, 17:46
khehehehehee
Odpisz
18 września 2012, 11:39
może ktos przetłumaczyć ?
Odpisz
18 września 2012, 12:47
@oskare117: google tłumacz ci przetłumaczy
Odpisz
18 września 2012, 14:30
@oskare117: You to znaczy ty. Co się zaczyna na F i często po tym występuje You? :D
Odpisz
18 września 2012, 19:26
@lukasz190: Debilu nie chodzi mi oto , że nie rozumiem co to znacz F.You , tylko o co chodzi w obrazku ale ok już rozumiem jak spojrzałem na nazwisko
Odpisz
18 września 2012, 20:23
@oskare117: poco od razu wyzywasz
Odpisz
19 września 2012, 14:50
@lukasz190: Sorry za wyrażenie ale nie lubię jak ktoś takie odzywki prawi ,, sprawdz w googlach itp.
Odpisz
19 września 2012, 14:54
@oskare117: Lepiej już nic nie pisać niż ,,tak pisać" bo to denerwujące a najbardziej na tej stronie co jest pełon Trolli i innych Ogrów
Odpisz
19 września 2012, 14:55
@lukasz190: ps.epiej już nic nie pisać niż ,,tak pisać" bo to denerwujące a najbardziej na tej stronie co jest pełon Trolli i innych Ogrów
Odpisz
18 września 2012, 16:13
Epic troll.
Odpisz
18 września 2012, 14:46
A co wam się nie podoba w imieniu Fegen You ?
Odpisz