memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 kwietnia 2016, 21:16
przecież miał umi mówi.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:20
@ALKATRAZ: masz rację czyli nazywanie wszystkich pokemonów po ich głosie odpada (niektóre pokemony np. legendarne mówią po ludzku)
3 kwietnia 2016, 21:59
@ALKATRAZ: Meow nauczył się mówić, żeby taka kotka go pokochała._.
3 kwietnia 2016, 22:18
A picachu poradził onixa... Niektóre "fakty" z anime należy przyjmować z dozą niedowierzenia
4 kwietnia 2016, 07:10
@Hoggehr: Bo był alarm pożarowy i lała się woda, więc Ash uszukiwał
4 kwietnia 2016, 07:24
prędzej woda ze Spryskiwaczy go uszkodził niż piorun
4 kwietnia 2016, 07:44
@Hoggehr: Nie, no woda nie robiła na nim wrażenia, a jak pikachu zaczął walić w niego prądem, osmolił się i padł na podłogę
3 marca 2018, 19:33
@ALKATRAZ: on jezd wyjątkiem
2 kwietnia 2017, 15:00
A psy robią "hau" czy "pies"?
3 kwietnia 2016, 22:35
"HUGHHHHH" -Staru
Edytowano - 13 maja 2016, 20:04
@CzerwonyShrek: "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!" ~Victreebel
15 października 2016, 07:52
@Kawalara555: Kukikukikuki~Kingler
21 maja 2016, 22:52
3 kwietnia 2016, 21:06
Bardzo dobra rozkmina. Współcześni filozofowie powinni się tym zająć =3
3 kwietnia 2016, 21:09
@feniks100: [̲̅$̲̅(̲̅5̲̅)̲̅$̲̅]
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 23:07
@Stevenunivers: Dzięki =3 Za ten hajs pójdę na kebaba. Btw.: za co ten hejt?
4 kwietnia 2016, 06:24
@feniks100: Bo nikt nie chce byś jadła kebaby
4 kwietnia 2016, 09:08
@pawel4134: ;_; Jestem chłopakiem ;_;
4 kwietnia 2016, 16:31
@feniks100: jadł.
9 kwietnia 2016, 10:10
@feniks100: To działa tak : VenoMoth Veno- Od angielskiego słowa venom co oznacza jad Moth- po angielsku Oznacza ćmę Wychodzi coś w rodzaju Jadowitej-Ćmy W komentarzach jest moja wypowiedź i ciąg dalszy
9 kwietnia 2016, 13:57
@Venomoth: Spoczko dzięki za info =3 A co to ma do rzeczy z komentarzami powyżej?
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 10:06
To jest tak. Biorę przykład kilku pokemonów. W niektórych zastosowano po porostu Angielskie słowa: Venomoth Veno- Od angielskiego słowa venom co oznacza jad. Moth-Po przetłumaczeniu z angielskiego ćma Wychodzi coś w rodzaju Jadowitej-Ćmy W jeszcze innych zastosowano anagram: Venonat Veno- Od angielskiego słowa Venom co oznacza jad Nat-anagram angielskiego słowa ant co oznacza mrówkę. Więc wychodzi jadowita-mrówka
4 kwietnia 2016, 14:31
tak! nie! ehh....
4 kwietnia 2016, 07:35
Hm trudne pytanie ale mówić potrafię
4 kwietnia 2016, 06:42
A to co wymawia większość pokemonów np. Pikachu, nie jest przypadkiem nazwą ich gatunku?
3 kwietnia 2016, 22:55
czasem zamawiam mięso w barze ale go nie lubię.
3 kwietnia 2016, 23:06
@U1bator: Podobno w lesie jest więcej śmieci w nocy niż w dzień.
3 kwietnia 2016, 23:40
@Granat_: czemu
4 kwietnia 2016, 00:07
@Granat_: podobno kogoś to obchodzi
3 kwietnia 2016, 23:30
to drugie bardziej możliwe
3 kwietnia 2016, 23:07
No nie wiem, WidliwidliwidliWUUUUUUUUUUUUUUUP nie brzmi jak "Kricketune".
3 kwietnia 2016, 21:43
Obawiam się że Charizard nie nazywa się Roaararghh!
3 kwietnia 2016, 22:10
@shizofrenik: Cicho bo się wyda.
3 kwietnia 2016, 21:50
przecież to... hipnoza o.o
3 kwietnia 2016, 21:45
Timmy!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2016, 21:16
przecież miał umi mówi.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:20
@ALKATRAZ: masz rację czyli nazywanie wszystkich pokemonów po ich głosie odpada (niektóre pokemony np. legendarne mówią po ludzku)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:59
@ALKATRAZ: Meow nauczył się mówić, żeby taka kotka go pokochała._.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:18
A picachu poradził onixa...
Niektóre "fakty" z anime należy przyjmować z dozą niedowierzenia
Odpisz
4 kwietnia 2016, 07:10
@Hoggehr: Bo był alarm pożarowy i lała się woda, więc Ash uszukiwał
Odpisz
4 kwietnia 2016, 07:24
prędzej woda ze Spryskiwaczy go uszkodził niż piorun
Odpisz
4 kwietnia 2016, 07:44
@Hoggehr: Nie, no woda nie robiła na nim wrażenia, a jak pikachu zaczął walić w niego prądem, osmolił się i padł na podłogę
Odpisz
3 marca 2018, 19:33
@ALKATRAZ: on jezd wyjątkiem
Odpisz
2 kwietnia 2017, 15:00
A psy robią "hau" czy "pies"?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:35
"HUGHHHHH"
-Staru
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2016, 20:04
@CzerwonyShrek: "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!"
~Victreebel
Odpisz
15 października 2016, 07:52
@Kawalara555: Kukikukikuki~Kingler
Odpisz
21 maja 2016, 22:52
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:06
Bardzo dobra rozkmina.
Współcześni filozofowie powinni się tym zająć =3
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:09
@feniks100: [̲̅$̲̅(̲̅5̲̅)̲̅$̲̅]
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 23:07
@Stevenunivers: Dzięki =3
Za ten hajs pójdę na kebaba.
Btw.: za co ten hejt?
Odpisz
4 kwietnia 2016, 06:24
@feniks100: Bo nikt nie chce byś jadła kebaby
Odpisz
4 kwietnia 2016, 09:08
@pawel4134: ;_; Jestem chłopakiem ;_;
Odpisz
4 kwietnia 2016, 16:31
@feniks100: jadł.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 10:10
@feniks100: To działa tak :
VenoMoth
Veno- Od angielskiego słowa venom co oznacza jad
Moth- po angielsku Oznacza ćmę
Wychodzi coś w rodzaju Jadowitej-Ćmy
W komentarzach jest moja wypowiedź i ciąg dalszy
Odpisz
9 kwietnia 2016, 13:57
@Venomoth: Spoczko dzięki za info =3
A co to ma do rzeczy z komentarzami powyżej?
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 10:06
To jest tak.
Biorę przykład kilku pokemonów.
W niektórych zastosowano po porostu Angielskie słowa:
Venomoth
Veno- Od angielskiego słowa venom co oznacza jad.
Moth-Po przetłumaczeniu z angielskiego ćma
Wychodzi coś w rodzaju Jadowitej-Ćmy
W jeszcze innych zastosowano anagram:
Venonat
Veno- Od angielskiego słowa Venom co oznacza jad
Nat-anagram angielskiego słowa ant co oznacza mrówkę.
Więc wychodzi jadowita-mrówka
Odpisz
4 kwietnia 2016, 14:31
tak! nie! ehh....
Odpisz
4 kwietnia 2016, 07:35
Hm trudne pytanie ale mówić potrafię
Odpisz
4 kwietnia 2016, 06:42
A to co wymawia większość pokemonów np. Pikachu, nie jest przypadkiem nazwą ich gatunku?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:55
czasem zamawiam mięso w barze ale go nie lubię.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:06
@U1bator: Podobno w lesie jest więcej śmieci w nocy niż w dzień.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:40
@Granat_: czemu
Odpisz
4 kwietnia 2016, 00:07
@Granat_: podobno kogoś to obchodzi
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:30
to drugie bardziej możliwe
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:07
No nie wiem, WidliwidliwidliWUUUUUUUUUUUUUUUP nie brzmi jak "Kricketune".
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:43
Obawiam się że Charizard nie nazywa się Roaararghh!
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:10
@shizofrenik: Cicho bo się wyda.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:10
@shizofrenik: Cicho bo się wyda.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:50
przecież to... hipnoza o.o
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:45
Timmy!
Odpisz