Gdy ułożenie kostki rubika to za mało...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Tacy sami, a ściana między nami
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2016, 21:07
Zwykle wtedy kupujesz to
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:27
@Nietypowy: Nie kupujesz bo takiej nie ma
Odpisz
4 kwietnia 2016, 01:48
@panlogin: Zmodyfikowane gigaminxy 9x9
Odpisz
4 kwietnia 2016, 08:00
@mamszczurke: nie ma gigaminx 9x9. Rozmiar pyrek i megaminxów po przedrostku z jednostek w którym liczba warstw jest określana jako wartość indeksu potęgi. To jest petaminx. A właściwie cała kostka to ,,triple fused petaminx"
Odpisz
4 kwietnia 2016, 08:28
@Nietypowy: Dzięki. Zajmujesz się speedcubingiem?
Odpisz
4 kwietnia 2016, 08:36
@mamszczurke: amatorsko ale tak
Odpisz
4 kwietnia 2016, 15:24
@mamszczurke: Wiem o tym, miałem na myśli to ze nie da się takiej kupoc
Odpisz
4 kwietnia 2016, 16:00
@Nietypowy: To samo u mnie
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:32
To oszukaństwo, na yt dał potem wideo w którym wszystko tłumaczył.Tak naprawdę wszystkie kości były od początku ułożone a potem zmieniali kolory i dodali światła żeby wyglądało realistycznie. Nie dziękujcie :P
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:43
@koalk: ooo, dobrze wiedzieć. zarzucisz wspomnianym linkiem?
Odpisz
4 kwietnia 2016, 00:14
@patts: teraz trzeba żeby mod sprawdził link do tego video, więc dam jako kanał na poczekanie, bo nie wiadomo kiedy ten link będzie dostępny xd kanał: rubocubo
Odpisz
4 kwietnia 2016, 06:10
@koalk: dzięki. wszystko wyjaśnione. aczkolwiek aż chciałoby się wierzyć w jego supermoce.
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 00:43
Ja ukladam kostke rubika w 1 sekunde .... Jestem daltonistą :)
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 08:01
@JPsoldier: Daltonista nie napisałby takiego komentarza.
Nawet monochromatk rozróżni przynajmniej 3 kolory na kostce, a po prostu zauważy że to nie są te same kolory jeżeli są obok siebie.
Odpisz
4 kwietnia 2016, 16:54
@Nietypowy: Japie**ole , to byl sarkazm
Odpisz
4 kwietnia 2016, 16:56
@JPsoldier: Prędzej srakazm. To robi się nudne.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:51
o bulwa, no nie wierzę.
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 22:28
\(º Д º l|l)/ Toż to czarna magia!
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:22
O purwa jego mać matulu moja
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:28
@noszkurnawszystkozajete: *bulwa mać
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:34
@SynGermanyBall: Czemu bulwa? ;-;
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:35
@noszkurnawszystkozajete: Bo zimniok
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:35
@SynGermanyBall: Potejto
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:36
@noszkurnawszystkozajete: Jesz ser!
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:36
@SynGermanyBall: JA
LUBIE
KASZKE
co
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:38
@noszkurnawszystkozajete: (yes sir!) Jesz ser!
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:55
@SynGermanyBall: Ja to jednak tępa jestem XD
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:55
@noszkurnawszystkozajete: Nie mów tak, Niemiec ci zakazuje
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:57
@SynGermanyBall: Eee... Heil?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:57
@SynGermanyBall: Eee... Heil?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:08
@noszkurnawszystkozajete: Nein
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:25
nigdy jej nie ułożyłem i nie ułoże
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:09
cheater
Odpisz