Napis na bombie NATO: "Happy Easter"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Totalnie
Równi i równiejsi
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2016, 23:18
A czy Jugosławia nie rozpadła się w 1991?
Odpisz
4 maja 2016, 05:55
@XRames4: Została Serbia i Czarnogóra.
Odpisz
3 maja 2016, 22:53
Demokracja
Odpisz
31 marca 2016, 15:16
A pilot pewnie miał założone uszy króliczka :v
Odpisz
3 maja 2016, 18:57
i trzymał koszyk wielkanocny z granatami :v
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2016, 21:07
@Asasyn07: Pod koniec jeszcze się wychylił i uszami napi**dalał.
Odpisz
3 maja 2016, 18:58
NATO ty śmieszku
Odpisz
1 maja 2016, 17:36
Piękna pisanka C:
Odpisz
30 kwietnia 2016, 08:03
Wierzę ci obrazku (naprawde)
Odpisz
31 marca 2016, 15:50
Dodał koleś co ma na awatarze countryballa spadkobiercy Jugosławii.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2016, 17:09
@Fox__: Podzieliłem się wspomnieniami Wielkanocy z Tatą.
Odpisz
31 marca 2016, 15:24
Kisnę
Odpisz
31 marca 2016, 15:26
[_]
Odpisz