Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
German_Shepherd

12 kwietnia 2016, 20:01

Ja czekam na wakacje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (25)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (25)
Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2016, 21:37

@KaKamymyl: Stary ale rakłem od tego trolla. Tak trzymać ;)

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2016, 02:18

Mam nadzieję że przez te trzy miesiące wyleczyłeś tą chorobę.

Avatar shizofrenik

12 kwietnia 2016, 20:02

Mi mame mówi że czeka na moją pełnoletniość tylko po to żebym mógł jej kupować fajki.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2016, 22:54

@Buras: Dalej to sobie wmawiaj niedowartościowany otaczku.

Avatar Kociomaniak

14 kwietnia 2016, 15:51

Dobrze ze w "realnym" zyciu jestes powazany, nikt Ciebie nie obraza. Ciezko o admina w realiach.

Avatar serio

13 kwietnia 2016, 22:51

Ten uczuć gdy czekałeś 12 lat by się wyprowadzić z bloków na działkę, i paczeć jak syn sąsiadów kosi ich trawnik.

Avatar matiExtreme

13 kwietnia 2016, 21:01

MAMO JAKIŚ NIEZNAJOMY JEST W OGRÓDKU !

Avatar kajtekk

12 kwietnia 2016, 20:07

Żeby skosić trawę? Gościu, masz problemy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar SynGermanyBall

13 kwietnia 2016, 15:36

NIE jesteś. ..

...lekarzem

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2016, 17:25

@SynGermanyBall: Nie... I nie będę ...

Avatar Jumper112

12 kwietnia 2016, 23:41

Ja czekam na moment w którym będę mógł się w końcu wyprowadzić do swojego mieszkania... Ale do tego zostało jeszcze kilka lat :/

Avatar kakcioo

12 kwietnia 2016, 22:50

Ja nie

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2016, 22:15

To ogródek ci musiał nieźle zarosnąć przez te 12 lat. Ten dzieciak karczował to maczetą?

Avatar kacper5656

12 kwietnia 2016, 22:40

kosą (nie , nie chodzi o nóż z cs'a)

Avatar kacper5656

12 kwietnia 2016, 22:39

By się napić wody z lodem ? dziwne

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2016, 22:30

Najjaśniejsze Stowarzyszenie Powstrzymania Paniki w czasach zbliżonych do Sądu Ostatecznego i najjaśniejszy z jasnych jaśni pan Belter twierdzą, jakoż takie twierdzenia są zwykłą głupotą zwykłych śmiertelników. W końcu większość ludzkości to zwykli śmiertelnicy, na dodatek z objawami głupoty… Nawet śmieszni jesteście, jakby o tym pomyśleć.

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2016, 22:31

Zgadzam się, o jaśni panie mój.

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2016, 22:32

Belter jest własnym panem tak jak ludzkość jest własnym niewolnikiem.

Avatar makapaka123456

12 kwietnia 2016, 22:14

tyj i pozwól tyć ty tyjesz ja tyje cały świat tyje

Avatar Mayako_1732

12 kwietnia 2016, 21:32

Czyli to nie chodziło o wodę?

Avatar YFYDB

12 kwietnia 2016, 21:24

To ile lat ma w końcu Pański syn, bo nie czaję?

Avatar Ameron

12 kwietnia 2016, 21:20

Nie lepiej kupić samojezdną kosiarkę ...

Avatar makapaka123456

12 kwietnia 2016, 21:13

kosiara prala nędzna kanapka smaczna strzałka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Angielskie śmieszki

Papierowa szkoła posting

Trzeba brać osobną torbę

Kiedyś to był bardzo dobry serial

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka