Czekałem na ten moment 12 lat...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Angielskie śmieszki
Papierowa szkoła posting
Trzeba brać osobną torbę
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2016, 20:01
Ja czekam na wakacje
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:07
Jeszcze tylko 52 dni nauki szkolnej.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:09
nie doczekasz się gimbusie
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:11
@KaKamymyl: Łaj?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:18
Bikos wakacje zostały fak odwołane :D
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:19
Coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:20
Żartuję :P Wakacje już za 2 miechy.
Masz jakieś zagrożenia?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:21
Mi każdy mówi że ja będę miał wakacje, chyba następne pokolenie gimnazjalne nie ma wakacji
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:22
Nie ale mam 2 z matmy
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:22
Ja mam z gegry a poza tym nawet OK.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:24
No to luzik
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:42
pisz normalnie gimbusie
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:43
masz zagrożenie, bo zwykły imbecyl jesteś
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2016, 20:45
@KaKamymyl: Ch**owy troll :v
Odpisz
13 kwietnia 2016, 12:33
żaden troll dziecko
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:15
@KaKamymyl: Imbecylem to ty jesteś pęknięty kondomie,bo zdanie zaczyna się od dużej litery ;)
Odpisz
15 kwietnia 2016, 09:43
zalosny jestes :)
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:11
@KaKamymyl: To ty jesteś żałosny bo bezpodstawnie nazywasz mnie imbecylem.
A może zapytamy innych o zdanie?Na przykład te 15 osób które dały ci strzałki w dół?
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2016, 19:41
o nieeee, dostałem minusy od bandy gimbusów, moje życie nie ma sensu! :(( poza tym...skoro masz zagrożenie w przedmiotu szkolnego to inteligentny raczej nie jestes
Odpisz
15 kwietnia 2016, 20:42
@KaKamymyl: Jeżeli mam np. średnio 1.5 z jednego czy dwóch przedmiotów a z reszty powyżej 3-4 to raczej nie jestem głupi.A poza tym system nauczania jest kompletnie beznadziejny,każdy kto jest w gimbazie by ci to powiedział ;) I nie mówię,że jeśli piszesz takie pierdoły i dali ci strzałki w dół,to oznacza że twoje życie nie ma sensu,tylko to że po prostu to co napisałeś jest żałosne.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 20:49
system nauczania słaby? raczej młode społeczeństwo jest skretyniałe
Odpisz
15 kwietnia 2016, 20:52
@KaKamymyl: Skretyniała młodzież?Na jakiej podstawie tak mówisz?Ile masz w ogóle lat?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 17:46
7 i pół
Odpisz
16 kwietnia 2016, 23:27
@KaKamymyl: Brawo!Czekamy na 8 urodzinki :)
Odpisz
17 kwietnia 2016, 07:42
czekac możesz, zaproszenia i tak nie dostaniesz!
Odpisz
17 kwietnia 2016, 10:03
@KaKamymyl: Beee :( Jestem smutny...
Odpisz
27 kwietnia 2016, 21:37
@KaKamymyl: Stary ale rakłem od tego trolla. Tak trzymać ;)
Odpisz
6 lipca 2016, 02:18
Mam nadzieję że przez te trzy miesiące wyleczyłeś tą chorobę.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:02
Mi mame mówi że czeka na moją pełnoletniość tylko po to żebym mógł jej kupować fajki.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:35
@shizofrenik: *mama
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2016, 21:52
To jest specjalnie napisane (-_-)
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:54
@LiliPlQ: Ale niech nie kaleczy polskiego chanomową
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:00
@LiliPlQ: Nie zważaj na niego zbytniej uwagi. To chamski troll i tylko czeka, aż ktoś przyjdzie mu dać wycisk
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:19
chanomową?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:57
Chyba chodzi mu o mowę 4chana
Odpisz
13 kwietnia 2016, 08:36
Chesz żeby internety nie używały slangu i mowy 4chana? Oklaski.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:06
@Buras: Mówisz o sobie w trzeciej osobie czy o kim?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:06
@shizofrenik: Tak, bo to nie 4chan
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:26
O tobie, imbecylu.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:37
@Buras: Uuuu... zgłaszanko
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:39
Zgłaszaj co chcesz, i tak większość zadecydowała, że to my mamy racje, a ty jesteś marnym trollem.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:46
Az taki jestes delikatny, ze zglaszasz przez cos takiego?
Powodzenia w pracy!
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:53
@Kociomaniak: Obraza
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:54
@Buras: Dalej to sobie wmawiaj niedowartościowany otaczku.
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:51
Dobrze ze w "realnym" zyciu jestes powazany, nikt Ciebie nie obraza. Ciezko o admina w realiach.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:51
Ten uczuć gdy czekałeś 12 lat by się wyprowadzić z bloków na działkę, i paczeć jak syn sąsiadów kosi ich trawnik.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:01
MAMO JAKIŚ NIEZNAJOMY JEST W OGRÓDKU !
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:07
Żeby skosić trawę? Gościu, masz problemy.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:15
@kajtekk: A ja nie kosze bo jestem alergikiem
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:19
@SynGermanyBall: Doktor, do którego chodzę z moimi alergiami mówił, że koszenie trawy nie zwiększa ilości pyłków w powietrzu (ma wieeeele lat przepracowanych w tym zawodzie). Wniosek możesz dorobić sobie sam.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:41
@SynGermanyBall: ja też :D........ ;-;
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:24
@wiking101: No cóż, gdy byłem u Wujka, miał obrośnięte trawą boisko, więc się zgłosiłem na kosyniera, ale gdy praca była wykonana w połowie, zacząłem kichać, mrużyć oczy itp itd...
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:33
@kajtekk: Ja jestem troche za niska bo mam tylko 142cm
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:36
@SynGermanyBall: Masz alergię na kosiarkę?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:40
Na pyłki oraz trawę (i być może spaliny) które są wyrzucane tuż obok kosiarki
Odpisz
13 kwietnia 2016, 09:18
@SynGermanyBall: Może zacznę inaczej...
Możliwe że będzie łatwiej...
Na co ty nie jesteś uczulony?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 13:19
Pyłki, kurz i być może spaliny
Odpisz
13 kwietnia 2016, 13:42
@SynGermanyBall: NIE jesteś ...
Odpisz
13 kwietnia 2016, 14:43
@SynGermanyBall: To może być efekt Placebo
Odpisz
13 kwietnia 2016, 15:36
NIE jesteś. ..
...lekarzem
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:25
@SynGermanyBall: Nie... I nie będę ...
Odpisz
12 kwietnia 2016, 23:41
Ja czekam na moment w którym będę mógł się w końcu wyprowadzić do swojego mieszkania... Ale do tego zostało jeszcze kilka lat :/
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:50
Ja nie
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:15
To ogródek ci musiał nieźle zarosnąć przez te 12 lat. Ten dzieciak karczował to maczetą?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:40
kosą (nie , nie chodzi o nóż z cs'a)
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:39
By się napić wody z lodem ? dziwne
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:30
Najjaśniejsze Stowarzyszenie Powstrzymania Paniki w czasach zbliżonych do Sądu Ostatecznego i najjaśniejszy z jasnych jaśni pan Belter twierdzą, jakoż takie twierdzenia są zwykłą głupotą zwykłych śmiertelników. W końcu większość ludzkości to zwykli śmiertelnicy, na dodatek z objawami głupoty… Nawet śmieszni jesteście, jakby o tym pomyśleć.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:31
Zgadzam się, o jaśni panie mój.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:32
Belter jest własnym panem tak jak ludzkość jest własnym niewolnikiem.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:14
tyj i pozwól tyć ty tyjesz ja tyje cały świat tyje
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:32
Czyli to nie chodziło o wodę?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:24
To ile lat ma w końcu Pański syn, bo nie czaję?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:20
Nie lepiej kupić samojezdną kosiarkę ...
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:13
kosiara prala nędzna kanapka smaczna strzałka
Odpisz