Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tacy sami, a ściana między nami
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2016, 11:59
ja to nazywałem gumka
Odpisz
3 lipca 2016, 19:59
@reedy7: czemu "gumka"?;-;
Odpisz
9 lipca 2016, 20:41
bo mogę
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:33
Zawsze rysowałem je**ną skocznie. Dlaczego? nie wiem.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:13
ja tym rysowałem, ach szkoda, że dzieci tego nie doświadczą
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:17
@ALKATRAZ: dzisiejsze bachore miałyby to w dupie :I
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:26
@ALKATRAZ:
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:28
Jeszcze gorsze było to, gdy automatycznie wyrzucało takich komunikatów w nieskończoność jeden na drugim.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 23:42
I te pamiętne słowa taty "nie rób tak bo komputer zepsujesz"
Odpisz
13 kwietnia 2016, 06:54
@Jumper112: twój tata jest w obozie
Odpisz
13 kwietnia 2016, 07:24
@PrezydentDuda: Panie Andrzeju, cisza.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 07:48
@PrezydentDuda: A twój w grobie
Odpisz
13 kwietnia 2016, 14:38
@Ch4rles: twój już też
Odpisz
12 kwietnia 2016, 23:24
Wiem... jestem młoda (patrz, rocznik na moim profilu), ale kochałam to robić...
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:50
Stare dobre czasy
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:41
glitch Xp
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:37
Wszystkie Ziomki pamiętajo rysowanie ch*jów jak się strona z pornolami zacięła
Odpisz
4 kwietnia 2016, 23:32
Czy ktoś wysłał raport o błędach?
Odpisz
4 kwietnia 2016, 23:36
@Maniek1234565: ja, 2 razy w 2015 roku
Odpisz
4 kwietnia 2016, 23:40
@Maniek1234565: Ja...
Odpisz
4 kwietnia 2016, 23:41
@Maniek1234565: Ja •-•
Odpisz
4 kwietnia 2016, 23:42
@Maniek1234565: ja
Odpisz
4 kwietnia 2016, 23:44
@Maniek1234565: ja
Odpisz
5 kwietnia 2016, 06:54
@Maniek1234565: Ja nigdy nie wysyłałem ;-; Mam spie... znaczy kiepskie dzieciństwo
Odpisz
5 kwietnia 2016, 07:41
@Maniek1234565: ja
Odpisz
5 kwietnia 2016, 14:59
@Maniek1234565: Często wysyłam...
Odpisz
12 kwietnia 2016, 22:02
@Maniek1234565: Legenda głosi, że tak.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:56
1. Print Screen
2. Ctrl+V w Pajncie
3. Wycinasz sam błąd
4. Robisz białe tło
5. Zaznaczasz błąd
6. Przytrzymujesz szift
7. Przesuwasz błąd
Włala
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:16
Na XP jak pasjansa się ułożyło, to karty podobnie "Rysowały".
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:16
Stare dobre czasy, nie to co dzisiejsze errory...
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:12
Tak można zrobić na Windows 7:
Ustaw hasło do komputera, byle jakie
Ustaw kompozycję ,,Podstawowy Windows"
Zainstaluj Operę
Zapisz tam hasło do jakiejś strony
W ustawieniach przeszukaj zachowane hasła
Gdy Cię zapyta o hasło do komputera, żeby wyświetlić hasło przesuwaj ten dialog gdzie popadnie.
TADA!
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:03
mam win xp ;-;
Odpisz