Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2024, 14:10
Nie wierzę, że to kiedyś była gra na robloxie
Odpisz
22 maja 2016, 21:39
Łuki vs Kusze
UNTURNED
CIVIL WAR
Odpisz
9 czerwca 2016, 22:34
#maplestrike team :P kusze i łuki są do dupy , jak kogoś zabijesz musisz biegać po szczały :P
Odpisz
10 czerwca 2016, 17:31
@wiktor34: Nie zawsze. Strzały łatwo jest zrobić oraz znaleźć. Najłatwiej w farmach tam jest mało zombiaków więc łatwo zdobyć ity. Także można zdobyć super broń dwuręczną jaką jest piła (ta na paliwo, but w ogóle nie trzeba paliwa).
Odpisz
10 czerwca 2016, 17:52
ta piła to dupna jest , głośna zadaje i nie dużo damage . lepsza jest kosa ( kosa czyli kosa nie nóż)
Odpisz
10 czerwca 2016, 18:01
@wiktor34: Piła trzeba umieć atakować. Ja podchodzę zaczynam atakować odchodzę jak za bardzo odejdę to czekom aż podejdzie i znowu to samo. A z głośnością jakoś nie mam problemów.
Odpisz
10 czerwca 2016, 19:47
ale zombie w nocy cie rozszarpią
Odpisz
10 czerwca 2016, 20:23
@wiktor34: Zależy jaki jest księżyc. Jeżeli nie ma pełni według mnie jest gładko.
Odpisz
14 czerwca 2016, 15:38
@wiktor34: NO MOŻE MASZ RACJE :p
Odpisz
12 listopada 2021, 23:59
@wiktor34: no #maplestriketeam można go znaleś na moście.
PS kody
/give
7
148
144
363
17/20
Odpisz
28 maja 2017, 09:00
Ja nie znajdę?! Potrzymaj mi wódkę.
Odpisz
31 marca 2016, 19:29
Temu gram łukiem lub broniami białymi
Odpisz
31 marca 2016, 19:29
@Boberek00: Kuszy nikt nie kocha?
Odpisz
31 marca 2016, 19:31
@Boberek00: Najlepsza katana i wojskowy nóż.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2016, 19:33
@FuryGaming: lub kij baseballowy
Odpisz
31 marca 2016, 20:05
@FuryGaming: ja używam "chajnzawa" dla beki zmieniłem w tym plikach gry
Odpisz
31 marca 2016, 20:42
@MrCienki: Nie jestem jedyną osobą która lubi kusze!
Odpisz
31 marca 2016, 21:44
@MrCienki: Też używam kuszy, tylko że ciężko trafić jeśli nie zmodyfikujesz celownika :y
Odpisz
31 marca 2016, 22:05
@SkaTpl: kusza i piła łańcuchowa to według mnie najlepsze bronie
Odpisz
31 marca 2016, 22:28
Tia, tyle że czasem ciężko było znaleźć piłę, przynajmniej na starym PEI, teraz nie wiem jak z tym jest, bo nie gram od kilku miesięcy bo nie mam czasu :p
Odpisz
1 kwietnia 2016, 06:12
@SkaTpl: w nowej wersji na Pei często się trafia piła, nawet 5 pił można znaleść
Odpisz
5 marca 2017, 16:37
@Boberek00: ja używam kuszy jako broni bocznej dla snajpera
Odpisz
27 października 2016, 19:18
Nieodwrócony
Odpisz
7 października 2016, 21:45
Ja pod 1 biore Sabertootha a pod 2 Avengera :v do SBT możesz dodać wszystko, więc...
Odpisz
1 maja 2016, 12:43
Dlatego ja zawsze używałem łuku. Jest cichy i łatwo się tworzy strzały do niego i nawet dałby radę na jakąś małą grupkę zombiaków.
Odpisz
9 czerwca 2016, 22:38
@master885: polecam honeybadgera albo maplestrike z tłumikiem i rozgromisz całe miasto
Odpisz
4 lipca 2016, 11:41
@wiktor34: Ale amunicji już nie scraftujesz.
Odpisz
4 lipca 2016, 14:32
@master885: err łatwo ją znaleźć
Odpisz
4 lipca 2016, 19:55
@wiktor34: Może i znajdziesz amunicje, ale nie do tej broni.
Odpisz
2 września 2016, 22:01
@master885: zawsze można znaleźć aummunition box
Odpisz
31 marca 2016, 22:45
#TeamŁukAndKusza
Kusze i łuki leszpe, bo strzał jest dużo, można ich używac kilka razy i samemu zrobić. I do tego katana.
PS
W ogóle to jest nie realne, bo łupy, które w unturned wynosi się z 2 miast normalnie znalazłbyś w jednym domu ( a właściwie w jednym domu znalazłbyś więcej )
Odpisz
1 maja 2016, 12:23
@TheHunterMikiPL: Ale nie masz takiego dużego zasięgu tak jak Grizzly lub Timberwolfem. Co fakt łuk i kusza są ciche a jak walniesz taką snajperą to w drugim mieście Cię słychać ;-; ale to ma swój urok...
Odpisz
1 maja 2016, 17:20
@AimPolak: Tłumik zmniejsza troche głośność
Odpisz
1 maja 2016, 20:16
Tylko że do Grizzly i Timberwolfa nie można zamontować a Matamorez ma już wbudowany supressor.
Odpisz
1 maja 2016, 20:49
@AimPolak: No tak... Ja zazwyczaj używałem odpowiednika SCAR-La z tłumikiem :P. Jako karabin wyborowy dosyć dobrze się sprawdzał.
Odpisz
22 maja 2016, 21:36
@AimPolak: Ja sobie do łuku przyczepiłem lunete samoróbke Za**bisty zasięg :v
Odpisz
9 czerwca 2016, 22:36
@AimPolak: snayperska jest najlepszą snajperką możesz zmontować jak chcesz
Odpisz
10 czerwca 2016, 09:51
@wiktor34: Jak dla mnie ma za mały damage i spory odrzut jak na snajperke pół-automatyczną.
Odpisz
10 czerwca 2016, 10:41
@AimPolak: no mały to on nie jest i łatwo znaleźć ammo
Odpisz
10 czerwca 2016, 11:06
@wiktor34: To fakt...
Odpisz
10 czerwca 2016, 12:29
@AimPolak: EMHEM
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 09:44
#teamHoneyBadger ta broń ma wbudowany tłumik więc szybko można zdobyć amunicję i jak się ma siekierę lub katanę to normalnie znajdujesz amunicję P.S polecam jej szukać w bazie wojskowej
Odpisz
9 czerwca 2016, 22:35
@Xx_Kruk_123_xX: a co z poczciwym maplusiem albo yurim też super bronie :D
Odpisz
1 maja 2016, 15:42
Mi tam dobrze idzie znajdywanie
Odpisz
1 maja 2016, 12:39
Najlepiej jest iść na farmę, znaleźć łuk i narobić w ciul strzał :P. Do tego jakaś katana albo siekierka i nie ma ciula by paść :3 (Jeszcze railguna zdobyć na hulka :P)
Odpisz
1 maja 2016, 12:43
@Lacoste: Łuk? Kusza+luneta
Byłem pogromem na serwerze do czasu resetu. Taki zestaw sprawia że jesteś nie do wykrycia po oddaniu strzału.
Odpisz
1 maja 2016, 13:52
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Mi jakoś kusza do gustu nie przypada :/
Odpisz
1 maja 2016, 12:58
podróba, minecrafta
Odpisz
2 maja 2016, 03:10
@ALKATRAZ: Jak zwykle w formie widzę.
Odpisz
1 maja 2016, 12:23
Brawo panie admin! Wcześniej było na górze "znajdujesz dużo broni".
Odpisz
1 maja 2016, 12:44
@Szczyt_jeja: Pewnie omyłkowo zamiast zmienić tytuł zmienił górny podpis.
Odpisz
1 maja 2016, 12:24
Znowu! Chyba 3 raz!
Odpisz
1 maja 2016, 12:15
a ja nie znajdę broni i biegam z łukiem zawsze xD
Odpisz