Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AJStyles

20 grudnia 2016, 21:24

A co jeśli ktoś zechce kupić jeden?

Avatar INDOMINUS_REX

24 maja 2016, 18:42

Pierwsze słowa Polaka gdy to zobaczy: "Co to ku*wa ma być ?!"

Avatar sylwon1234

Edytowano - 22 maja 2016, 07:24

Najśmieszniejsze jest w tym to, że ludzie serio to kupują. Bo po co kupić antyramę za niespełna dwie dychy i wyobrazić sobie obraz na niej, gdy można kupić ją za kilkaset czy kilka tysięcy $... Ludzkość to idioci. Jeśli jest tam w kosmosie coś lub ktoś... PLS INWAZUJCIE.

#PrayForHumanity
#PeopleAreStupid
#IAmStupid

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2016, 08:15

@sylwon1234: Masz 100% racje. Jeżeli jakiś kosmita nas teraz słucha to zwołuj ziomków i usuń wszystkich debili z tej planety

Avatar panfikk

22 maja 2016, 08:24

@sylwon1234: ty nie jesteś koleżko <3

Avatar sylwon1234

Edytowano - 22 maja 2016, 22:24

@panfikk: Dzięki za komplement, ale każdy jest czasem głupi, a dystans do siebie, którego mam spory zapas nigdy nie szkodzi.

Gimnazjum pełne wyzywających wszystkich idiotów nauczyło mnie patrzeć na swoje wady jak inni na mnie patrzą. Wyśmiewać je. A jeśli czepiają się nazwiska, które po przeanalizowaniu może nawet okazać się zabawne, to trudno, trzeba to ignorować albo przyzwyczaić się i śmiać się razem z nimi. Bo po co dzielić ludzi na idiotów i mnie, skoro też jestem debilem na swój sposób. Gdzież różnice, pod tym względem jesteśmy wszyscy tacy sami.

Dzięki dystansowi do siebie z wielu wrogów zyskałem dobrych przyjaciół i jestem lubiany w klasie i szkole.

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2016, 09:39

Narzekacie, patrzcie jakie cudo tam kupiłem! Warto było wydać te trzydzieści tysięcy za taką sztukę!

Avatar Bartasus1

22 maja 2016, 10:24

Musi być naprawdę niezłe i wielkie. Dalej mi się nie załadowało.

Avatar ham22

22 maja 2016, 12:31

30 tysięcy? To chyba w przecenie -99%

Avatar NorthKoreaBall

22 maja 2016, 17:24

@ham22: 99.99999999(9)%

Avatar blackjk

22 maja 2016, 13:36

kupiłem za niewidzialne pieniądze

Avatar panther500

Edytowano - 22 maja 2016, 11:49

Mam pomysł na przyszły biznes ! Bo przecież zasady przyzwoitości nie zabraniają zarabiać na bogatych idiotach.

Avatar drzefko

22 maja 2016, 11:43

szat ap end tejk maj manej111

Avatar ALKATRAZ

22 maja 2016, 09:35

ponieważ nasze obecne życie jest tylko złudzeniem

Avatar pitchu2003

22 maja 2016, 11:14

@ALKATRAZ: Alkatraz Matrix

Avatar kandashiipanda

22 maja 2016, 10:31

Czo ich opętało?!

Avatar Edward713

22 maja 2016, 10:55

@kandashiipanda: I to logo xD

Avatar TUPAQ

Edytowano - 22 maja 2016, 10:29

Fajne obrazy widziałem w drugim pokoju,z tyłu.

Avatar
RhobarIII

22 maja 2016, 10:17

Mam obrazy z tego muzeum.

Avatar Loriess

22 maja 2016, 10:12

Ten, kto to wymyślił i jeszcze na tym zarabia, jest geniuszem

Avatar Slenderowiec2012

22 maja 2016, 10:15

@Loriess: A osoby, które płacą za wejście do tego muzeum są idiotami.

Avatar world_ball

22 maja 2016, 09:33

to ja zapłacę niewidzialnymi pieniędzmi.

Avatar erykos123

22 maja 2016, 09:18

Jak zostać bogatym
krok 1. zrób coś co żaden normalny człowiek by tego nie kupił
krok 2. nazwij to sztuką
krok 3.Wystaw na aukcji
krok 4. daj cenne minimalną tak 2 miliony
krok 5.Gratuluje otrzymałeś 2 miliony - podatek

Avatar AZKABANA

22 maja 2016, 08:34

I feel fantasyyy
Hey hey heey

Avatar UkradliMiNick

Edytowano - 22 maja 2016, 08:44

@AZKABANA: yooooooou feeeeel faantaaaaaastiiiiiiic

Avatar AZKABANA

22 maja 2016, 08:54

@UkradliMiNick: yeeeeeeee

Avatar UkradliMiNick

22 maja 2016, 09:10

@AZKABANA: hey hey heeeey

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To będzie bolało

Tacy to pożyją

To by wystarczyło

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka