Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2019, 16:42
Działa następująco
Stawiasz pod bogatym krajem mówisz że można tam zdobyć dużo hajsu on zwołuje kolegów
A po 2 dniach pada gospodarka
Odpisz
2 kwietnia 2016, 15:46
Gdzie można kupić cy-guna
Odpisz
2 kwietnia 2016, 16:58
@The_Fenikas: W dowolnym sklepie z cy-gunami
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:54
@The_Fenikas: kup cygana on za darmo cie okradnie.
Wyjątkowa promocja
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:43
@kulkistowo: Dzięki: D już ide szukać
Odpisz
Edytowano - 28 października 2017, 17:52
@The_Fenikas: to jest unikatowa broń, ale u nas tego pełno
wskazówka: sporo jest ich w dużych miastach
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:25
Cy-gun najlepsza ''broń'' ever zaj***e broń twoim wrogom i nie będą mieli z czego strzelać! XD
Odpisz
2 kwietnia 2016, 16:49
Chciałbym poznać śmieszka, który obrotowe działko zdolne zniszczyć pojazd opancerzony nazwał minigun...
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:19
Firma to General Electric ale nie znam tego śmieszka który nazwał tak tą broń
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:16
Bo gun to pierniczone działo...broń to weapon...minigun znaczy mini działo ludzie ;-;
Odpisz
7 kwietnia 2016, 15:54
@Hiopekwhatfu: Weapon to dosłownie każdy rodzaj broni. Gun to broń palna. Działo to cannon, albo artillery
Odpisz
7 września 2016, 16:00
@SetAbominae: moim zdaniem minigun pasuje :P ale ja do tych broni masowego rażenia to raczej atomówkę bym dał i tylko ją
Odpisz
7 kwietnia 2016, 21:30
Zigu- zigule :3
Odpisz
7 kwietnia 2016, 15:34
dlaczego tak wielka spluwa nazywa się minigun?
Odpisz
7 kwietnia 2016, 15:40
@Xenon77: Bo GUN to tez np. wielkie dzialo przeciwlotnicze.
Odpisz
7 kwietnia 2016, 14:20
Foku Me!
Odpisz
7 kwietnia 2016, 14:03
To jest Gipsy, a nie Cygan ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 16:08
ZIGU ZIGULE!!!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 16:29
O co z tym chodzi?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:13
*szczek* zigula gu *szczek*.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:12
Zigu Zigule! Uwielbiam utwory tego wykonawcy!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:16
Serbski Smorąg.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 16:18
Widziałem w wersji z gałgunem
Odpisz
2 kwietnia 2016, 15:35
A broń masowego rażenia to nie bomby, chemia itp?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 15:32
Mini gun, maximum fun
Odpisz
2 kwietnia 2016, 15:29
Zigu zigu le
Odpisz