Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Co za przypadek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 kwietnia 2016, 20:09
Jestem najsilniejszym człowiekiem na świecie. Gdy wy mieliście 5lat, mama zabierała was do przedszkola. Gdy ja miałem 5lat, mama zabierała mnie na pakernie.
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 20:31
@WladimirPutin: lucyfer nigdzie mnie nie zabierał. Kazał pomagać syzyfowi. Był ch*jowym ojcem ale i tak go kocham.
Odpisz
4 kwietnia 2016, 21:00
@WladimirPutin: Gdy ja miałem 5 lat, mam zabierała mnie na wojne domową z plemieniem południa.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 00:03
@WladimirPutin: a mnie moja nauczyła jak podbijać planety
Odpisz
5 kwietnia 2016, 07:56
@WladimirPutin: Gdy ja miałem 5 lat mama zabierala mnie na wojny gangów
Odpisz
28 kwietnia 2016, 17:33
@Carl_Jonhson: Gdy ja miałem 5 lat napi**dalałem się z moim ojcem smokiem w ramach treningu.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 17:48
@WladimirPutin: Gdy ja miałem 5 lat zostałem padawanem Obi-Wana Kenobiego
Odpisz
19 lipca 2016, 07:25
@WladimirPutin: gdy ja miałem 5 lat byłem w brzuchu ojca i potem jakże mój "cudowny" braciszek mnie uratował
Odpisz
4 kwietnia 2016, 20:32
Kto w ogóle używa tego czegoś poza serwerami x10?
Odpisz
28 kwietnia 2016, 17:46
@Slenderowiec2012: ja używam ich cały czas
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:10
@WladimirPutin: Ja też, bo wszedłem z nimi w pewną nierozerwalną więź
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:50
@WladimirPutin: buj sie kritzkriega putin
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:33
z piniata hunter
Odpisz
28 kwietnia 2016, 17:11
Odpisz
4 kwietnia 2016, 20:34
Ktoś w ogóle z tym gra kuriozum?
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:53
nie nie boję się, nie nie boję się...
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:55
@przemo192: Putin już jedzie do ciebie na niedźwiedziu :v
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:56
jo mam kije..... drewniane oczywiście...
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:57
@przemo192: ja wiem jakie ty masz kije
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:58
@RussiaBall: no żesz ku*wa gałązki nie widziałeś?
Odpisz
4 kwietnia 2016, 20:01
@przemo192: nie kłam przecież wiem że masz kije bejsbolowe
Odpisz
4 kwietnia 2016, 20:01
@RussiaBall: no właśnie nie....
Odpisz
4 kwietnia 2016, 20:04
@przemo192: gdzieś mam twoje kije! Czas na wpi#rdol!
Odpisz
4 kwietnia 2016, 20:05
@WladimirPutin: nie jeden mi już wpie*dolił....
ja już ogólnie czucia nie mam...
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:55
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:56
@KwasDeoksyrybonukleinowy: ok
Odpisz
4 kwietnia 2016, 20:05
@KwasDeoksyrybonukleinowy: z ust mi to wyjąłeś :)
Odpisz