Animacja przeładowania w CS 1.6
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Przypałowo
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2017, 21:38
Desert Airle, powietrze .50
mocna broń
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2016, 17:51
w cs:go to jest trochę bardziej wyjaśnione gdyż w niektórych broniach po przeładowaniu widać magazynek na ziemi
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:09
@tr_8r: Widać każdy magazynek...
Odpisz
29 kwietnia 2016, 00:55
@Sir_Snoge: negev? m2? awp? (akurat co do awp sam nie jestem pewien)
Odpisz
29 kwietnia 2016, 10:33
@Sir_Snoge: nie w każdym z czego co pamiętam w większości broni terro nie wypadał magazynek na ziemie, no i jeszcze w LKM-ach nie wypadał
Odpisz
20 maja 2017, 22:27
@tr_8r: według mnie gdy masz w magu np 20 naboi i przeładowujesz to powinieneś stracić te 20 naboi :) Taki ZDUPY komentarz
Odpisz
13 grudnia 2016, 17:15
A co wam wszystkim zrobi ku*wa powietrze?!
Odpisz
30 października 2016, 20:13
A wcześniejsze wersje kontra uderzenia?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 18:37
Może to wiatrówka i on w ten sposób nabiera powietrza do magazynka.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 00:06
@Blachu: A śrut gdzie?
Odpisz
17 kwietnia 2016, 09:26
@ragnarok5255: No właśnie :/
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2016, 18:32
@ragnarok5255: to wiatrówka a nie śrutówka
Odpisz
28 kwietnia 2016, 20:51
@daglasio: A czym strzela wiatrowka? Kulkami powietrza? Masz tu wycinek z wikipedii: Wiatrówka strzela pociskami (śrutem)
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:08
@ragnarok5255: wiatrówka strzela wiatrem a grzyby jak sama nazwa wskazyje rosną na stopach więc przegrałeś
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2016, 21:14
@daglasio: Czym strzela wiatrowka wedlug Ciebie?
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:18
@ragnarok5255: WIATREM!!!
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:37
@daglasio: Wiatrówka strzela śrutem, są wiatrówki sprężynowe i na sprężone powietrze.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 22:33
@Blachu: Ludzie wy chyba nie mieliście wiatrówki w rękach. Ona strzela sprężonym powietrzem.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 23:19
Ja strzelalem z wiatrowki z naciagiem dolnym. A do tego rodzaju wiatrowki laduje sie srut.
Odpisz
29 kwietnia 2016, 00:53
jeżeli twoim zdaniem wiatrówka strzela powietrzem, to ja jestem fenkiem jedi.
Odpisz
29 kwietnia 2016, 07:06
@ctgs113: To niby skąd wzięła się nazwa wiatrówki?
Odpisz
29 kwietnia 2016, 07:30
To jakim ku**a cudem powietrze mi przebijało butelkę na wylot?
Odpisz
29 kwietnia 2016, 07:44
@Blachu: Bo to sprężone powietrze.
Odpisz
29 kwietnia 2016, 07:45
@Blachu: jest sprężone
Odpisz
29 kwietnia 2016, 07:52
sprężone powietrze w wiatrówkach służy do "wyplucia" pocisku z komory, jak w mechanicznych ASG jest to sprężyna.
Odpisz
29 kwietnia 2016, 08:04
To tak nie działa, wiesz? Ciśnienie powietrza wyrzuca śrut z komory, a nie powietrze.
Odpisz
29 kwietnia 2016, 13:30
@daglasio: PRZEPRASZAM KU*WA ALE JA I MOI BRACIA NIE ROŚNIEMY NA STOPACH !
wgle co ma nazwa grzyby do stóp?
Odpisz
29 kwietnia 2016, 19:33
Kuzyni?
Odpisz
29 kwietnia 2016, 19:35
@ragnarok5255: eee co?
Odpisz
29 kwietnia 2016, 20:34
Skoro sprężone powietrze przebija mi butelkę to po uja ja śrut ładowałem. Całe "rzycie" w kłamstwie
Odpisz
29 kwietnia 2016, 22:10
@Blachu: dosyć długą rozmowę z trollem w mojej osobie uznaję za zakończoną
Odpisz
29 kwietnia 2016, 22:15
@daglasio: xD, a tamten chudini też trolował?
Odpisz
1 maja 2016, 07:45
@Blachu: nie wiem nie znam go
Odpisz
1 maja 2016, 10:32
@daglasio: A by było dobre jak by on to na serio pisał.
Odpisz
24 października 2016, 22:42
@daglasio: Z wiatrówki się śrutem strzela mózgu
Odpisz
25 października 2016, 06:46
@arenak1111: przeczytaj najpierw rozmowę do końca
Odpisz
26 sierpnia 2016, 12:56
Tak jest z Galil AR i G3SG1
Odpisz
28 kwietnia 2016, 19:54
Pff Żniwiaż może w nieskończoność wyjmować broń spod płaszcza
Odpisz
28 kwietnia 2016, 22:11
@Smuga: No w sumie, kilka postaci w Paladinsach uderza w bok swojej broni i nagle mają nowy magazynek.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:13
Zmieniają się kolory!
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:48
@panlogin: A no fakt...
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:24
www cachemonet. pl
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:05
Xa xa xa xa xa!
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:29
Wyciàgasz magazynek po czym go wkładasz. Co wy nigdy żeście nie strzelali z broni?
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:18
na co ci 10 magazynków jak masz jedeb
Odpisz
16 kwietnia 2016, 18:03
Nie chce ci psuć zabawy, ale tak jest w każdym CSie
Odpisz
16 kwietnia 2016, 18:51
szczególnie widoczne to jest w bizonie w globalu.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 17:12
@dopefish: Albo w Galilu jak masz zwiększony fov broni.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 17:47
Ale mimo wszystko jednak zużyte magazynki lądują na ziemi...
Odpisz
28 kwietnia 2016, 17:30
Hipnotyzujące...
Odpisz
28 kwietnia 2016, 17:29
CS 1.6 nie miał takiej animacji przeładowania z widoku trzecioosobowego, taka animacja była niewykorzystanym plikiem w folderze z CS'em.
Odpisz