Gdy ci smutno, gdy ci źle
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
To musiało być męczące
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2016, 20:21
Gdy ci smutno,
Gdy ci źle,
Zabij se Perłę,
Poprawi ci się
~Sugilit (a przynajmniej tak mi się zdaje)
Odpisz
5 kwietnia 2016, 09:38
Odpisz
14 kwietnia 2016, 06:45
@DEDENIEBIJDEDE: Słońce świeci ptaszek kwili może byśmy się zabili
Odpisz
14 kwietnia 2016, 16:52
@xd_ailatan: okej
Odpisz
14 kwietnia 2016, 07:56
,, Schopenhauer słuchaj rady,
Bo będzie z tobą krucho,
Skończ swe smętne tyrady,
Bo zarobisz lepę w ucho"
~Juliusz Słowacki
Odpisz
14 kwietnia 2016, 08:51
@SynGermanyBall: #TeamMickiewicz
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:33
@SynKoscioglow16: #TeamMickiewicz
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:43
@SynGermanyBall: Nie za dużo synów na jeja?
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:44
@SynKoscioglow16: No cóż, ja mam syna, nie wiem skąd, nie wiem jak ale mam syna :~:
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:46
@SynGermanyBall: To pozostanie tajemnicą forevur
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:49
@SynKoscioglow16: Czekam aż Crunky da znać, wtedy ona pomoże mi wychować Synka, ma na imię: Syn_syna_Germanyballa, a nazwałem go Hans
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:54
@SynGermanyBall: Powodzenia. Mnie żadna nie pokocha ;-;
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:56
@SynKoscioglow16: Nie martw się, mam siostrę, spróbuj do niej zagadać, Corka_Francjaball
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:57
@SynGermanyBall: Nie, dzięki. Tak nie bardzo wypada
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:58
@SynKoscioglow16: A co? No cóż, ale i tak znajdziesz sympatię
Odpisz
14 kwietnia 2016, 10:06
@SynGermanyBall: Może kiedyś...
Odpisz
14 kwietnia 2016, 14:56
@SynKoscioglow16: Ja Cię lubię... Tak jak twojego tate tylko nie bądź suchy.
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:24
@LiliPlQ: Jakoś jednorożce mnie nie pociągają :/
Odpisz
14 kwietnia 2016, 16:37
@SynKoscioglow16: *Lamorożce
No to to już zależy od gustu
Odpisz
14 kwietnia 2016, 14:31
padłem z krzesła spadłem
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:15
kiedy byłem mały
chciałem wskoczyć do kosiary
~ja
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:10
[k]
Odpisz
14 kwietnia 2016, 08:30
Gdy ci smutno, gdy ci źle
Weź żyletkę, potnij się.
Odpisz
14 kwietnia 2016, 08:10
(๑╯ﻌ╰๑)
Odpisz
14 kwietnia 2016, 07:39
zapamiętam
Odpisz
14 kwietnia 2016, 07:23
było na jakiejś grupie na Fb
Odpisz
14 kwietnia 2016, 07:20
gdy ci smutno gdy ci źle weź swą chustę powieś się
-Sofokles
Odpisz
14 kwietnia 2016, 06:58
🌊🔌
Odpisz
14 kwietnia 2016, 07:22
Wyjdź.
Odpisz
14 kwietnia 2016, 08:27
@Szczyt_jeja: ok *wychodzi*
Odpisz
14 kwietnia 2016, 06:44
Na górze róże
Na dole róże
Powieśmy się na sznurze
;3
Odpisz
5 kwietnia 2016, 11:41
Gdy ci smutno, gdy ci źle,
zajrzyj na jeja i rozchmurz się.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 12:49
@Gray1997: nadal mi smutno
Odpisz
5 kwietnia 2016, 09:30
Rymujesz!ujesz!ujesz!
Odpisz