Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Angielskie śmieszki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2016, 17:10
"wresling jest udawany"
Odpisz
6 kwietnia 2016, 17:12
@ozi12: Mówi to każdy, ale nie ma odwagi powiedzieć tego wreslerowi w Twarz.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 17:12
@FreezyPop: nikt nie wie dlaczego...
Odpisz
6 kwietnia 2016, 17:54
@ozi12: Bo wrestler spróbuje cię zaatakować, wejdzie na płot i skoczy spadając obok ciebie i łamiąc sobie kręgosłup, a że ty tam stałeś będziesz obarczony winą. Dlatego nikt nie atakuje zawodników tego udawanego widowiska.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 19:13
@ozi12: Oglądam wrestling. Nie obchodzi mnie, że tak mówicie. Po prostu go lubię.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:07
O ile sam pamiętam raz ktoś próbował dźgnąć jednego z wrestlerów ostrym narzędziem w plecy, inny dostał walizką w głowę, inny dostał w jaja... Chyba jednak wrestlerzy dostają wpie**ol.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:31
@Freakok222: Sam wrestling nie jest niczym złym, ale to że jest udawany to fakt.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:20
@ozi12: Nie, a meksykańska wersja?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 23:26
@FreezyPop: Ja bym powidzial. Przeciez on sam o tym wie xd
Odpisz
14 kwietnia 2016, 05:40
Wrestling jest reżyserowany i czasem musi boleć.
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:47
@Skrzypo: Dla mnie "udawany" i "reżyserowany" to to samo, a przynajmniej w tym przypadku.
Odpisz
13 lipca 2016, 00:55
@KatanW10: Jak Dean Ambrose Setha Rollinsa "szczypakiem" do hot dogów uszczypnął go w jaja "szczypakiem ".
Odpisz
13 lipca 2016, 01:14
@KennySAWP: To nie była walka oficjalna tylko Promo więc się nie liczy. :v
Odpisz
13 lipca 2016, 12:32
@KatanW10: No tak bo Dean Ambrose zaatakował go.
Odpisz
13 lipca 2016, 17:00
@KennySAWP: Nie ku*wa, bo było to promo mające wzbudzić większe emocje przed ich "ostatecznym starciem".
Odpisz
14 lipca 2016, 00:02
@KatanW10: Aaaaa no w sumie miało wzbudzić ich rywalizację ?
Odpisz
14 lipca 2016, 08:23
@KennySAWP: Tak.
Odpisz
30 stycznia 2017, 15:59
@ozi12: tu chodzi chyba o zapasy
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2016, 20:54
Niektórzy aktorzy tego udawanego na siłę spektaklu powinni dostać Oskara
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:11
@UngrammarSoviet: REŻYSEROWANEGO a nie UDAWANEGO. I TAK to jest różnica, skoki z 5 metrowej klatki na stół, albo płonący stół, albo płonący stół. Albo dostać przez plery świetlówką, albo walczyć w kwadracie który zamiast lin ma pie**olony drut kolczasty. W pro wrestlingu przy walkach jest przewidziany tylko wynik i czas walki oraz ewentualne wydarzenia specjalne jak dołączenie kogoś do walki itp.
Odpisz
14 kwietnia 2016, 16:49
@KatanW10: 2 razy albo płonący stół?
Odpisz
14 kwietnia 2016, 21:49
@Hiopekwhatfu: Płonący stół stojący na płonącym stole, czego tu nie rozumieć?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 11:01
@KatanW10: tegl że napisałeś 2 razy albo płonący stół zamiast stół na stole
Odpisz
15 kwietnia 2016, 14:30
@Hiopekwhatfu: Chciałem podkreślić jak bardzo płonący stół.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 17:00
@KatanW10: to trzeba było q*wa napisać bardzo płonący stół
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:15
@Hiopekwhatfu: 2 płonące stoły są i tak lepsze niż jeden bardzo płonący stół. 2 płonące stoły= 2x więcej ognia i 2x więcej stołów niż w przypadku 1 stołu.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:50
@KatanW10: ale i tak napisałeś albo zamiast i więc tylko jeden stół ;/
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:19
Wresling nie jest udawany, a reżyserowany.Oni naprawdę się biją, ale mają to ustawione i wiedzą kto wygra czy też gdzie za chwilę dostanie.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 21:57
Nigdy.....nigdy.....
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:49
Prawy górny ... KSI, to ty?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:37
@Krychomir: Nope, on jest blondynę.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:45
@Krychomir: Podobny zbyt podobny
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:44
wrestling jest udawany
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:08
Wrestling boli całe życie.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:10
Gdy udajesz tak bardzo, że kończysz w szpitalu...
Odpisz