i co rozpoczął byś nowe życie, i później znowu byś chciał zmienić państwo i zawód. wstąp lepiej do Nowego Porządku, tam jest zawsze dobra robota i łatwa
O, mistyczna chmuro co świeci pod iglicą rozsądku…podaruj nam swą siłę. Niech przyjdzie sąd ostateczny, niech śmiertelnicy zaczną się chwiać na twój widok o panie. Panie mój, sławny Belterze w całej swojej chwale.
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2016, 18:14
miałem tak 3 razy
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:34
i co rozpoczął byś nowe życie, i później znowu byś chciał zmienić państwo i zawód. wstąp lepiej do Nowego Porządku, tam jest zawsze dobra robota i łatwa
Odpisz
14 kwietnia 2016, 08:10
@tr_8r: *przystepuje*
Odpisz
14 kwietnia 2016, 13:15
@NinjaPotato: słuszny wybór żołnierzu, mam nadzieję że masz dużą lojalność
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:02
Ja za każdym razem wybieram drugą opcję.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:44
Pewnie pojedzie do wkońcu w Bieszczady, tam lepiej
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 19:57
Wbijam do Tajlandi, dlatego, że mają tam ładne "dziewczyny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:51
po co wyjeżdżać? tu jest tak śmiesznie
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:46
A na co zmieniać kraj?
Większość osób nie zna dość dobrze języka obcego by wyjechać np. do Niemczech lub Belgi...
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:02
mam podobnie
tylko ja jadę do szkoły
I nie zmieniam się w kota
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:36
@Krzyniu: Żółwik :v
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:15
a może tak wszystko je**ąć i wyjechać w Bieszczady ?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:12
O, mistyczna chmuro co świeci pod iglicą rozsądku…podaruj nam swą siłę. Niech przyjdzie sąd ostateczny, niech śmiertelnicy zaczną się chwiać na twój widok o panie. Panie mój, sławny Belterze w całej swojej chwale.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:13
Co?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:23
@kamykPL: Ooo! Panie! Zrzuć się na niebiańskie poduszki zielonej otchłani! Wytrzyj łzy wypływające z serca! PIĄTE KOŁO!
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:24
NIE PIERWSZE NIE DRUGIE NIE TRZECIE NIE CZWARTE, AAAAA
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:24
Rzuć się na ziemie i całuj me stopy, śmiertelniku
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:35
Nie wiem coś ty chłopie brał, ale też chcę ;-;
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:48
Umierasz i zobaczyłeś bramę do nieba czy co?
Odpisz