Taka tam, gałąź się wbiła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2020, 09:04
Kiedy ktoś powie że siada z tyłu bo tam bezpieczniej pokaże mu to zdjęcie
Odpisz
7 kwietnia 2016, 17:31
Jak to się właściwie stało??
Odpisz
7 kwietnia 2016, 17:35
Też się zastanawiam xD
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 20:44
Jak widac na ostatnim zdjęciu zdarzenie mialo miejsce w terenie niezabudowanym.
Raczej bylo to drzewo które sie przewróciło na droge i pech chcial ze wbilo sie akurat w złączke miedzy drzwiami a slupkiem inaczej taki konar nie zdolalby przebic samochodu a zwłaszcza takiego solidnego GMC Acadia.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:42
Ja bym nie przeżył.
Gdy jadę z rodziną gdzieś zawsze siedzę z tyłu po prawej.
RIP Ja.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 12:43
Chciałbym poznać historię tego zdarzenia...
Odpisz
7 kwietnia 2016, 19:55
Ostatnio na edb nauczyciel mówił, że najlepiej teściową wsadzić na siedzeniu na przednim pasażerem... chyba wiem dlaczego.
Odpisz
7 kwietnia 2016, 19:45
Tak się czuję kiedy drzazga wejdzie pod paznokieć.
Odpisz
7 kwietnia 2016, 17:22
Mi to raczej wygląda na próbę morderstwa :v
Odpisz