Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Znak czasów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2018, 15:06
chodzę do zawodówki i jestem cukiernikiem, szkoła zawodowa uczy nas jak zadowolić "prawdziwą" patolę co sama sobie w życiu nie radzi
Odpisz
19 kwietnia 2016, 19:37
Wiesz, że jest źle, kiedy Dolan uważa coś za patologię.
Odpisz
14 lipca 2016, 16:25
@JohnLemon: No ba ok (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 października 2016, 18:33
@JohnLemon: Ty podróbko!
Odpisz
27 października 2016, 20:58
@JohnLennon: Jak śmiesz, ty... ty! Żuku gnojarku, ty!
Odpisz
14 lipca 2016, 16:24
Patologia wszendzie, nje polecam ok (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 kwietnia 2016, 21:16
W technikach też jest patologia. Wiem bo chodziłem do takiej. :/
Odpisz
8 kwietnia 2016, 18:12
Aż mi się przypomniało...
Odpisz
8 kwietnia 2016, 18:17
Pamiętam to. Nawet się chyba wtedy włączyłem w dyskusję. Przypomni ktoś nazwę obrazka?
Odpisz
8 kwietnia 2016, 18:17
Być jedyną laską w klasie
Odpisz
8 kwietnia 2016, 18:19
Dzięki wielkie.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 21:04
Akurat zależy od szkoły.
Pewna osoba z mojej rodziny pracowała w 3 różnych zawodówkach i w obecnej ludzie są niesamowicie ogarnieci, a w poprzednich dwóch była całkiem niezła patola (dla przykladu: w drugiej z nich, trzech uczniów wyrzucono ze szkoły za próbę wrzucenia palącej się marihuany do klimatyzacji).
Jest całkiem sporo czynników i ciężko by było jednoznacznie stwierdzić od czego to zależy. W każdym razie - stereotyp "Do zawodówki idą tylko idioci" jest błędny, aczkolwiek czasem się sprawdza (pojedyncze przypadki).
Odpisz
18 kwietnia 2016, 14:16
Pamiętam, ładnie go zgasiłem
Odpisz
18 kwietnia 2016, 17:51
Jak już wspominali tam, dlatego stworzono technikum.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 07:45
Ja chodzie do zawodówki i patoli tam niema, no chyba że palenie wszędzie zaliczamy do patologi.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 18:12
Gdy patologia idzie do zawodówki z przymusu to odstrasza to normalnych nastolatków i wybierają oni technikum lub liceum i wtedy brakuje tych tzw. "Fachowców"
Odpisz
8 kwietnia 2016, 20:02
@UngrammarSoviet: A technikum to już fachowców nie kształci?
Odpisz
8 kwietnia 2016, 22:11
@UngrammarSoviet: Zawodówka ssie #Technikum Team
Odpisz
8 kwietnia 2016, 18:09
"-Kamil, a ty gdzie idziesz do szkoły?
-Na zawodówke i do domu!
-3 lata trwa, tak?
-Ile!? To ja w ogóle nie ide!"
;_;
Odpisz