Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DHF1232

24 grudnia 2018, 15:06

chodzę do zawodówki i jestem cukiernikiem, szkoła zawodowa uczy nas jak zadowolić "prawdziwą" patolę co sama sobie w życiu nie radzi

Avatar JohnLemon

19 kwietnia 2016, 19:37

Wiesz, że jest źle, kiedy Dolan uważa coś za patologię.

Avatar DolanDukXD

14 lipca 2016, 16:25

@JohnLemon: No ba ok (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar JohnLennon

27 października 2016, 18:33

@JohnLemon: Ty podróbko!

Avatar JohnLemon

27 października 2016, 20:58

@JohnLennon: Jak śmiesz, ty... ty! Żuku gnojarku, ty!

Avatar DolanDukXD

14 lipca 2016, 16:24

Patologia wszendzie, nje polecam ok (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar kapt12

18 kwietnia 2016, 21:16

W technikach też jest patologia. Wiem bo chodziłem do takiej. :/

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2016, 18:12

Aż mi się przypomniało...

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2016, 18:17

Pamiętam to. Nawet się chyba wtedy włączyłem w dyskusję. Przypomni ktoś nazwę obrazka?

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2016, 18:17

Być jedyną laską w klasie

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2016, 18:19

Dzięki wielkie.

Avatar TheGardenPL

8 kwietnia 2016, 21:04

Akurat zależy od szkoły.
Pewna osoba z mojej rodziny pracowała w 3 różnych zawodówkach i w obecnej ludzie są niesamowicie ogarnieci, a w poprzednich dwóch była całkiem niezła patola (dla przykladu: w drugiej z nich, trzech uczniów wyrzucono ze szkoły za próbę wrzucenia palącej się marihuany do klimatyzacji).
Jest całkiem sporo czynników i ciężko by było jednoznacznie stwierdzić od czego to zależy. W każdym razie - stereotyp "Do zawodówki idą tylko idioci" jest błędny, aczkolwiek czasem się sprawdza (pojedyncze przypadki).

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2016, 14:16

Pamiętam, ładnie go zgasiłem

Avatar FD_God

18 kwietnia 2016, 17:51

Jak już wspominali tam, dlatego stworzono technikum.

Avatar fixo12

9 kwietnia 2016, 07:45

Ja chodzie do zawodówki i patoli tam niema, no chyba że palenie wszędzie zaliczamy do patologi.

Avatar UngrammarSoviet

8 kwietnia 2016, 18:12

Gdy patologia idzie do zawodówki z przymusu to odstrasza to normalnych nastolatków i wybierają oni technikum lub liceum i wtedy brakuje tych tzw. "Fachowców"

Avatar OwieczkaDawid

8 kwietnia 2016, 20:02

@UngrammarSoviet: A technikum to już fachowców nie kształci?

Avatar druid6

8 kwietnia 2016, 22:11

@UngrammarSoviet: Zawodówka ssie #Technikum Team

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2016, 18:09

"-Kamil, a ty gdzie idziesz do szkoły?
-Na zawodówke i do domu!
-3 lata trwa, tak?
-Ile!? To ja w ogóle nie ide!"
;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Pozdrawiam świetliki

Znak czasów

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka