Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Totalnie
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2017, 16:52
b śmieszne
Odpisz
8 marca 2015, 16:09
@KontoUsunięte: wow... dude wal sie co? mieszkam w angli od 5tego roku zycia, chodze do 8 klasy (6 w polsce), nie dlugo zazynam GCSEs (nie wiesz co to jest? a tak bo nie mieszkasz w angli jak ja?) i poprostu sie odwal ode mnie :)
Wiem ze konto usuniete, ale jezeli ktos (nie wiem czemu) to czyta, niech wie
Odpisz
12 sierpnia 2014, 10:30
ku*a! Naszczęście od najmłodszych lat grałem na kompie bo by moje dzieciństwo byłoby zje*ane!!!!
Odpisz
12 sierpnia 2014, 10:25
I całe dzieciństwo poszło w du*e (faceplam)
Odpisz
20 września 2012, 08:48
beznadzieja ja akurat lubilam tom bajke. 0/10000
Odpisz
20 września 2012, 10:50
To dla odmiany polub ten słownik ortograficzny. Tom... to już bardziej imię niż słowo...
Odpisz
20 września 2012, 13:22
@Mnich1: Imię to słowo. :|
Odpisz
20 września 2012, 14:24
@amekninja555: Aj szlag :D Wiedziałem że ktoś zauważy ten błąd logiczny ! Na wytłumaczenia mam tylko to że tutaj nie można usuwać komentarzy, a robienie spamu typu zrobię 1-2 dodatkowe komentarze tłumaczące też mi nie pasuję.
Odpisz
20 września 2012, 14:25
@Mnich1: Tom to również słowo, egzemplarz książki.
Odpisz
20 września 2012, 19:07
@chupacabra001: Nieeeeee Wiedziałem, że ktoś mnie rozgryzie ! Teraz będę tylko trollem, a nie mędęrkowatym trollem.
Odpisz
20 września 2012, 19:57
@Mnich1: Mam Cie. ;-]
Odpisz
21 września 2012, 08:45
@Mnich1: czemu sie mnie czepiepiasz? co ja ci zro bilam? kazdy musi sie mnie czepiac. boze a co ty to moze ideal. co?ja jestem w angli i nie znam sie na ortografi. nigdy nie bylam w polskiej szkole. odczeeeepcieeee sie!!!
Odpisz
21 września 2012, 13:04
to kurde se użyj tłumacza albo wpisz w google "zasady polskiej ortografii"...
Odpisz
21 września 2012, 14:22
Nigdzie nie napisałem że jestem ideałem :) Ale skoro używasz naszego języka Polskiego warto go znać chociażby za pomocą słownika :)
Odpisz
21 września 2012, 17:50
@Mnich1: a wiesz ja zpolski jestem
tylko sie wyprowadzilam.
Odpisz
21 września 2012, 17:52
@paintowy_master: a ty to co taki mondry? co? nie nie wejde na zasady polskiej ortografi. w ogóle sie odczep!!!
Odpisz
21 września 2012, 17:52
@Mnich1: odwal sie ode mnie!!!!
Odpisz
21 września 2012, 17:56
napisałem tylko poradę, ach ta dzisiejsza dzieciarnia na jeja
Odpisz
19 lipca 2013, 17:37
jezu, ale mogłabyś się nauczyć pisać swojego języka którym mówisz i pisze się mądry, tą
Odpisz
19 października 2014, 20:11
po twoich komentarzach widzę że kłamiesz i mieszkasz w Polsce
Odpisz
19 października 2014, 20:12
odpisałem ci 2 lata później xd
Odpisz
28 kwietnia 2017, 00:27
kek, odkopywanie zawsze na propsie.
Odpisz
20 września 2012, 17:06
skoro tak to kazde diecko jest nacpane ;|
Odpisz