Średnio wysmażone poproszę!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2021, 18:07
jak na xboxie
Odpisz
3 grudnia 2017, 19:27
ktoś wygooglował Cpucake zamiast Cupcake.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 19:09
Kiedy używasz cpu intela bez radiatora .
Odpisz
10 kwietnia 2016, 22:37
@legend77: Co to radiator? (mam cpu intela)
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:25
@kcelej21: to jest radiator
Kiedy przeżuciłem się na AMD już go nie potrzebowałem .
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:26
@legend77:
Odpisz
21 kwietnia 2016, 11:37
@legend77: To AMD. Intelowskie gniazda wyglądają inaczej.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:29
@CEzikMaj: nwm ja tam radiatora nie potrzebuje , chociaż chyba se zamontuje jak kupie quantum break.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 15:26
@legend77: Jak można go nie potrzebować? No chyna że się mało grzeje, ale i tak nie daje to 100% pewności że pewnego dnia nie rozpocznie fuzji nuklearnej i się nie spali.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:11
miałem sam wentylator a radiator mam gdzieś w domu.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:25
@legend77: lepiej daj radiator i zabierz wiatrak a całość z wyjątkiem dysków i zasilacza zanurz w oleju spożywczym
Odpisz
21 kwietnia 2016, 17:39
@bylejakbylegdzie: dont troll me mate !
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:12
@legend77: to nie troll, olej spożywczy się nadaje choć mineralny lepszy, mineralny pozwala nawet na zanurzenie zasilacza
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:15
@bylejakbylegdzie: wiem ale wolę nie ryzykować .
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:44
@bylejakbylegdzie: Nigdy bym nie podejrzewał :D
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:37
Widać że typowe AMD.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 19:57
Pewnie AMD
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:30
szkoda że to stereotypy i nie prawdy. Każdy procesor grzeje bez wentylatora/radiatora i pasty termoprzewodzącej
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:33
@legend77: No nie wiem - kiedyś podgrzałem kabanosa (bez skojarzeń zboczuchu!) na ich prockach - komp to: Compaq Presario CQ56
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:53
składaki się nie opłacają bo są robione dla hajsu
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:26
ładnie się dałeś oszukać kupując składaka, jeśli lubisz gotowce to laptopy są lepsze
Odpisz
21 kwietnia 2016, 17:25
@bylejakbylegdzie: dokładniej ten laptop nie jest składakiem... Ale procesor i tak da radę podgrzać plastik do oparzenia
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:27
jaki stary intel :D
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2016, 06:36
Gotujmy razem z AMD
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:28
@PolskiRusek: niema to jak stereotypy .
Ostatnio musiałem się przerzućić na AMD
I mi mniej grzeje.
Odpisz
11 kwietnia 2016, 15:39
Dobra wymiękam, pc jest lepsze od konsol, na konsoli już mięcha nie usmażysz :(. "pcmasterrace"
Odpisz
21 kwietnia 2016, 13:17
@Kiler1: "couch" "couch" Xklocek "Couch" "Couch"
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2016, 19:02
Ciekawe czy używa pasty termoprzewodzacej zamiast oleju...
Odpisz