Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rickimorty

29 kwietnia 2021, 18:07

jak na xboxie

Avatar adix53

3 grudnia 2017, 19:27

ktoś wygooglował Cpucake zamiast Cupcake.

Avatar legend77

10 kwietnia 2016, 19:09

Kiedy używasz cpu intela bez radiatora .

Avatar kcelej21

10 kwietnia 2016, 22:37

@legend77: Co to radiator? (mam cpu intela)

Avatar legend77

13 kwietnia 2016, 16:25

@kcelej21: to jest radiator
Kiedy przeżuciłem się na AMD już go nie potrzebowałem .

Avatar legend77

13 kwietnia 2016, 16:26

Avatar CEzikMaj

21 kwietnia 2016, 11:37

@legend77: To AMD. Intelowskie gniazda wyglądają inaczej.

Avatar legend77

21 kwietnia 2016, 14:29

@CEzikMaj: nwm ja tam radiatora nie potrzebuje , chociaż chyba se zamontuje jak kupie quantum break.

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2016, 15:26

@legend77: Jak można go nie potrzebować? No chyna że się mało grzeje, ale i tak nie daje to 100% pewności że pewnego dnia nie rozpocznie fuzji nuklearnej i się nie spali.

Avatar legend77

21 kwietnia 2016, 16:11

miałem sam wentylator a radiator mam gdzieś w domu.

Avatar bylejakbylegdzie

21 kwietnia 2016, 16:25

@legend77: lepiej daj radiator i zabierz wiatrak a całość z wyjątkiem dysków i zasilacza zanurz w oleju spożywczym

Avatar legend77

21 kwietnia 2016, 17:39

@bylejakbylegdzie: dont troll me mate !

Avatar bylejakbylegdzie

21 kwietnia 2016, 18:12

@legend77: to nie troll, olej spożywczy się nadaje choć mineralny lepszy, mineralny pozwala nawet na zanurzenie zasilacza

Avatar legend77

21 kwietnia 2016, 18:15

@bylejakbylegdzie: wiem ale wolę nie ryzykować .

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2016, 18:44

@bylejakbylegdzie: Nigdy bym nie podejrzewał :D

Avatar Xaxaxa

21 kwietnia 2016, 18:37

Widać że typowe AMD.

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2016, 19:57

Pewnie AMD

Avatar legend77

13 kwietnia 2016, 16:30

szkoda że to stereotypy i nie prawdy. Każdy procesor grzeje bez wentylatora/radiatora i pasty termoprzewodzącej

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2016, 16:33

@legend77: No nie wiem - kiedyś podgrzałem kabanosa (bez skojarzeń zboczuchu!) na ich prockach - komp to: Compaq Presario CQ56

Avatar legend77

13 kwietnia 2016, 17:53

składaki się nie opłacają bo są robione dla hajsu

Avatar bylejakbylegdzie

21 kwietnia 2016, 16:26

ładnie się dałeś oszukać kupując składaka, jeśli lubisz gotowce to laptopy są lepsze

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2016, 17:25

@bylejakbylegdzie: dokładniej ten laptop nie jest składakiem... Ale procesor i tak da radę podgrzać plastik do oparzenia

Avatar bylejakbylegdzie

21 kwietnia 2016, 16:27

jaki stary intel :D

Avatar PolskiRusek

Edytowano - 11 kwietnia 2016, 06:36

Gotujmy razem z AMD

Avatar legend77

13 kwietnia 2016, 16:28

@PolskiRusek: niema to jak stereotypy .
Ostatnio musiałem się przerzućić na AMD
I mi mniej grzeje.

Avatar Kiler1

11 kwietnia 2016, 15:39

Dobra wymiękam, pc jest lepsze od konsol, na konsoli już mięcha nie usmażysz :(. "pcmasterrace"

Avatar LIPERS

21 kwietnia 2016, 13:17

@Kiler1: "couch" "couch" Xklocek "Couch" "Couch"

Avatar mrkhrova

Edytowano - 10 kwietnia 2016, 19:02

Ciekawe czy używa pasty termoprzewodzacej zamiast oleju...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pilne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka