Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Frustrujące
Niezniszczalne
Z klasą się trzeba urodzić
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2016, 13:22
rozbierzesz (lenny)
Odpisz
12 kwietnia 2016, 19:44
No chyba, że powie te magiczne słowa: Resztą dla Ciebie.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 15:10
@parampula: tak le też jest haczyk bo jak da ci dychę to zrobisz zakupy za 9.98
Odpisz
17 kwietnia 2016, 14:40
@dolar654: Ziarnko do ziarnka aż zbierze się miarka :D
Odpisz
17 kwietnia 2016, 23:28
@parampula: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Odpisz
21 kwietnia 2016, 12:49
@dolar654: to robisz tak że nie ma drobnych ani dych i daje ci 50
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:01
@panther500: ale jak da mi 50 to mówi że mogę 5 zł a resztę mam przynieść
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:05
@dolar654: No ale zawsze jest ta szansa że zapomni. Po prostu jak wracasz mów że wrociles a zakupy nic nie mówiąc postaw.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:08
@panther500: nie moja mama wie po co wyszedłem a nawet jeśli zapomni to zobaczy zakupy i te charakterystyczne zdanie Artur ile zapłaciłeś
Odpisz
22 kwietnia 2016, 16:35
@dolar654: To mówisz "za dużo"
Odpisz
23 kwietnia 2016, 14:27
@panther500: dobrze kombinujesz
Odpisz
21 kwietnia 2016, 19:34
'_>'
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:26
ja tam lubię chodzić do sklepu
Odpisz
21 kwietnia 2016, 12:37
Odpisz
13 kwietnia 2016, 15:12
Ja się rozbieram i ubieram po domowemu czyli krótkie spodnie jakaś bluzka w której już nie chodzę
Odpisz
12 kwietnia 2016, 16:40
Moja nie jest taka. Ona czeka, aż się rozbiorę i położę, założę słuchawki i dopiero wtedy mi każe iść... ;_;
Odpisz
12 kwietnia 2016, 16:43
@SomebodyNobody: Kurczę, chyba mamy te same mamy :v
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:10
Mamy mamy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:29
Nie mamy :c
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:33
Mamy c:
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:34
Mamy mamy?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:35
Mamy!
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:36
Mamy~!
Odpisz
12 kwietnia 2016, 17:53
Rozbierać? (lennyface) chyba przebierać.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 19:05
@carmilion: chyba można się rozebrać po powrocie do domu
Odpisz
12 kwietnia 2016, 19:33
@carmilion: zdejmuje kurtkę, buty i bluzę :p
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:53
@Patryk_Rozgwiazda: A ja stringi,kapelusz i rękawiczki
Odpisz
12 kwietnia 2016, 18:17
To takie smutne ;_;
Odpisz
12 kwietnia 2016, 17:38
True
Odpisz
12 kwietnia 2016, 16:44
Tak bardzo tru.
Odpisz