Google Store mojego dzieciństwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Pozdrawiam świetliki
Północne Węgry
Ładne rzeczy
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2019, 09:42
Jak to działa?
Odpisz
10 grudnia 2016, 20:13
ja zrobiłem sobie liste 50 gier i chciałem je kupić za hajs z komuni który miałem dostać za 2 lata
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:30
Pisząc ten komentarz przypomniała mi się reklama jakiegoś leku na cholesterol, więc.. "My too!"
Odpisz
25 kwietnia 2016, 23:54
@EkscentrycznySmok: Und mein
Odpisz
26 kwietnia 2016, 00:13
@EkscentrycznySmok: Chyba masła a nie leku ;_;
Odpisz
26 kwietnia 2016, 16:37
@makajet: A no rzeczywiście xd Wybacz za błąd.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:21
Pamiętam że wtedy jeszcze nie mogłem pojąć po co kupować te tapety, skoro można zrobić im zdjęcie ;_;
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:22
Jakość, wtedy aparat nie miał 8mPix.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:39
@jaccku321: Wtedy nie myślałem o tym
Odpisz
25 kwietnia 2016, 18:12
a ile to kosztowało, za jedną głupią tapete 5zł! dzwonki co trwały kilka sekund 3zł! a gry po 10, 20zł!
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:30
@ALKATRAZ: ja raz kupiłem i mi nie zadziałało... Straciłem 11.20zl
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:22
I tak na gry mogłeś sobie tylko popatrzeć, a jedyna rzecz, która porządnie przyciągała twój wzrok, to pixelowe gify z elementami człowieka, na które nałożone jest taboo. W sumie, to i tak najczęściej zasłaniano je prostokątem z napisem "18+", ale zawsze coś.
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2016, 23:00
I ta chwila gdy doladowujesz idealnie taka sume jaka potrzebujesz na gre a ona pozniej nie dosc ze zje kase to kaze ci na platnego neta wchodzic ;-;
Odpisz
25 kwietnia 2016, 19:56
@TrevorMan: ja z neta ściągałem gry...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:35
Google play* albo app store*
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:51
@MojrzeszeSandala: ładne sandałki
Odpisz
25 kwietnia 2016, 18:09
@Jaroslaw_srubokret: dzięki ;) własnoręcznie zrobione...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:17
dalej są te gry w gazetach? na necie trudno znaleść jakieś gry dla systemu s40
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:28
@bylejakbylegdzie: Są nadal
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:17
Potwierdzone info?
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 18:05
@xd_ailatan: Tak, w Programach TV są, w gazetach oczywiście
Odpisz
10 kwietnia 2016, 19:42
Kto oglądał wszystkie obrazki z gier? ;<;
Odpisz
10 kwietnia 2016, 19:43
@Meuflagiator2000: Ja raczej te ocenzurowane.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 19:48
@srarwars: Pjona xd
Odpisz
10 kwietnia 2016, 20:22
@Meuflagiator2000: *przybija*
Odpisz
10 kwietnia 2016, 22:53
@srarwars: Te ocenzurowane zawsze działały na wyobraźnię XD
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:59
@Meuflagiator2000: Zawsze jak je oglądałem bałem się że mama mnie przyłapie XD
Odpisz
10 kwietnia 2016, 20:25
Gimby dzisiejsze nie znajo XD , pamietam jak sie patrzylo , i niejednego esa z telefonu bez kolorowego wyświetlacza wysyłało :D
Odpisz
10 kwietnia 2016, 22:59
@oskare117: Znajo...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:25
@TrevorMan: znajo, znajo... siedziało się ze starą Nokią nad gazetą i marzyło o grach...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:30
@oskare117: znajo i to jak :')
Odpisz
25 kwietnia 2016, 19:55
@oskare117: mam 12 lat i już piraciłem różne gry z internetu ach ta mała klawiaturka he he! jeden wyraz się pisało z pół minuty...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:24
wirtualna rybka [*]
Odpisz
11 kwietnia 2016, 07:24
Just remember ^^
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:24
@Masellko: ...who's standing in your way. Remember, every black day I've ever stopped you, and then... AAAND THEN! Do the smart thing - let somebody else try first.
btw sezon 5 (sorry nie mogłem się powstrzymać... 2 słowa, a ja pamiętam całą resztę przemowy... :-P)
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:46
@kubji5500: ...
Odpisz
11 kwietnia 2016, 06:32
spomnienia
Odpisz