Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sonarcha

28 maja 2018, 15:37

ja tam lubię oba, i oba respektuję jako bestie mogące użreć w każdym momencie. Ale na tym obrazku osy wyglądają lepiej według mnie.

Avatar lorax12

11 kwietnia 2016, 19:05

Gdzie te dupki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Valut_Girl

20 kwietnia 2016, 18:14

@lorax12: zabrakło dla ciebie ;-:

Avatar lorax12

20 kwietnia 2016, 19:07

@Valut_Girl: Szkoda :v

Choć jeśli mają być kościste to jednak nie żałuję...

Avatar Valut_Girl

26 kwietnia 2016, 15:27

@lorax12: ;-;

Avatar lorax12

27 kwietnia 2016, 21:25

@Valut_Girl: Bez obrazy Sansinko ;-;

Avatar Valut_Girl

28 kwietnia 2016, 15:37

@lorax12: ;-;

Avatar lorax12

28 kwietnia 2016, 17:08

@Valut_Girl: Za dużo czasu w internetach... za dużo ;-;

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2017, 22:51

@lorax12: Lul. Już wtedy tate był dziwny.

Avatar lorax12

27 marca 2017, 04:36

G E T O U T

Avatar GetRekt_MLG

20 kwietnia 2016, 16:54

I jeszcze trzmiele, derpujące naokoło i przypadkowo odstraszające ludzi.

Avatar Windows_10

20 kwietnia 2016, 15:33

dla mnie oba gryzą ;-;

Avatar flamefrost20

20 kwietnia 2016, 14:20

Pszczółki są puszyste i słodkie. :3

A osy to męskie potomki prostytutki. :T

Avatar Australia_ball

11 kwietnia 2016, 20:10

A teraz zacytuję Morta z ,,Pingwinów z Madagaskaru": ,,Pszczółkiii" <3

Avatar Krzyniu

11 kwietnia 2016, 21:17

@Australia_ball: a żądłem chcesz?!

Avatar Australia_ball

11 kwietnia 2016, 21:21

@Krzyniu: *ucieka*

Avatar Krzyniu

11 kwietnia 2016, 21:52

@Australia_ball: *rój goni*

Avatar CEzikMaj

12 kwietnia 2016, 08:07

@Australia_ball: *Transformation* szybko uciekaj na mnie

Avatar master885

11 kwietnia 2016, 19:41

szerszeń gorszy ;-;

Avatar Sentry

Edytowano - 11 kwietnia 2016, 20:36

@master885: Niektórzy ludzie szerszeni boją się bardziej niż os, a szerszenie to wykorzystują. Widziałem ostatnio jak szerszeń leciał na oślep przez tłum ludzi jakby mówił "Spi***alać z drogi, bo ugryzę".
I uciekali :v
Chyba nawet ktoś próbował go uderzyć, ale nic sobie z tego nie robił.

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2016, 06:53

@master885: Pamiętaj,szerszeń to osa na sterydach!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Cel namierzony

Brawo za czujność!

Papierowa szkoła posting

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka