Nie każdemu się poszczęści
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Papierowa szkoła posting
Przerwa na herbatkę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2016, 15:04
bierem bidoofa.
Odpisz
25 października 2018, 18:43
@FoxyFox: ♥️
(ciekawe ile dostane doslikow za użycie emotki)
Odpisz
25 października 2018, 18:41
Zastanawiam się, obrazić się czy nie...
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:18
<--- Free Eevee
Odpisz
10 października 2018, 20:44
where
Odpisz
10 października 2018, 20:52
@Slithey: Here
Odpisz
4 stycznia 2017, 14:49
eevee!!! ♥♥♥
Odpisz
6 września 2017, 19:55
@roxy697: nadużywane brązowe coś
Odpisz
Edytowano - 22 września 2017, 19:05
@Fokeu: Każdy ma swoje zdanie wiesz?
Odpisz
25 września 2017, 20:14
@roxy697: po prostu napisałem że jest nadużywany
Odpisz
28 września 2017, 19:33
@Fokeu: spk
Odpisz
6 września 2017, 19:56
eevee jest nadużywany najczęściej w fanowskich animacjach.. jego eeveelucje też a to czarne (umbreon) najbardziej..
Odpisz
13 kwietnia 2017, 22:14
FunFact: Bidoof to pokemon najbardziej reprezentujący Kanadę. (Zdaniem Kanadyjczyków.)
Odpisz
13 kwietnia 2016, 15:54
Bidoof jest za częsty. I ma słabe statystki.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:11
@Zygarde: ruchy i abilitki nie są złe
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:02
@Zygarde: Ale jak ma się elektryczne pokemony to potrafii nieźle dokopować.
Odpisz
20 maja 2016, 12:49
@Zygarde: Jest dobrym HM slave'em :v
Odpisz
20 maja 2016, 14:32
@FreezyPop: Zigzagoon lepszy.
Odpisz
20 maja 2016, 20:44
@Zygarde: Nope. Bibarel może nauczyć się każdego HM-a (oprócz Defog).
Odpisz
18 października 2016, 17:57
@Husarz101: Zigzagoon chyba też. Pamiętam, że jakiś NPC miał Zigzagoona z Surfem
Odpisz
17 października 2016, 21:17
Bidoof najlepszy pokemon
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:25
Ale po co za darmo dawać rzadkiego pokemona (eevee) skoro można np. sprzedać czy wymienić?
Odpisz
16 lipca 2016, 14:51
A ja wezmę Pikachu!
Odpisz
1 sierpnia 2016, 16:34
@Fluttershy66: czemu nie mnie?!
Odpisz
1 sierpnia 2016, 19:21
Bo tak!
Odpisz
1 sierpnia 2016, 19:22
@Fluttershy66: mam więcej życia i cebule! a na dodatek potrafie chronić ogródek! a ta głupia mysz nic nie umie!
Odpisz
1 sierpnia 2016, 20:55
To udowodnij.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 20:57
walcze na jej profilu!
Odpisz
1 sierpnia 2016, 20:57
Tzn?
Odpisz
1 sierpnia 2016, 20:58
@Fluttershy66: zobacz.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 21:00
Nie wiem o co ci chodzi.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 21:01
@Fluttershy66: Profil Użytkownika Pikachu i btw ja też lubie poniacze :P
Odpisz
1 sierpnia 2016, 21:03
Poniaczowa piątka!
Odpisz
1 sierpnia 2016, 21:04
@Fluttershy66: *przybija*
Odpisz
1 sierpnia 2016, 21:06
Ja lubię Rainbow Dash a ty?
Odpisz
1 sierpnia 2016, 21:08
@Fluttershy66: Everything.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 21:09
Yay!
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:23
chce eevee QwQ I tak go wytrenuje , że ewoluuje na Glaceona OwO
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2016, 14:41
@Nowa_Na_Jeja: lel też o tym pomyślałem ;D
Fani Eeveelucji łączmy się! :D
+ Lel moja ulub para z eeveelucji na avku :3
Odpisz
5 czerwca 2016, 20:54
@JaCubiX: Heh xD Glaceon is lof,Glaceon is lajf xDD
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2016, 21:42
@Nowa_Na_Jeja: a dla mnie Sylveon is lof, Sylveon is lajf X'D
Ale tak to wole Glaceona mieć X'D
Odpisz
21 maja 2016, 23:27
Odpisz
21 maja 2016, 10:42
Uważaj by ci nie stanął,bo ci wacusia u***doli~Axerfish.
Odpisz
20 maja 2016, 18:12
ja bym go wziął
Odpisz
20 maja 2016, 17:51
Ale Bidoof też jest słodki -_-
Odpisz