Technologio, idziesz w dobrym kierunku!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Brawo za czujność!
Co to takiego?
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2016, 19:07
He, dr. Alphys umie lepiej.
Odpisz
5 maja 2016, 15:29
@GlamorousMettatonEX: Szkoda tylko, że nie istnieje.
Odpisz
5 maja 2016, 16:50
@Schrodinger: Nie psuj moich marzeń!
Odpisz
4 maja 2016, 20:00
A jak to działa?
Odpisz
4 maja 2016, 22:16
@MrStick: musisz mieć specjalną kartkę i specjalny rysik
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2016, 08:46
@MrStick: I specjalne pieniądze rodziców żeby kupić specjalną kartę i specjalny rysik
Odpisz
4 maja 2016, 23:38
Niebywałe, w końcu ktoś wpadł na pomysł takiego pióra! Za**biście, tylko po co to? Kupujesz specjalne pióro, by pisać i tu i tu? Lepiej kupić zwykłe i specjalne do ekranu dotykowego, bedzie znacznie taniej...
Odpisz
4 maja 2016, 22:31
FAKE
Odpisz
4 maja 2016, 21:06
iKarta
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:29
a na co mi to ?
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:36
@KrolZiemniokow: Znam osobę, która nie umie rysować w komputerze/telefonie, ale na kartce- tak.
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2016, 15:39
@KingsMax: a to spoko , ja też nie umiem na telefonie rysować , ale nie sądzę żeby mi się to do czegoś przydało
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:42
@KrolZiemniokow: Jeśli chcesz, np zrobić znak wodny, to w ten sposób byłoby najłatwiej...
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2016, 15:46
@KingsMax: aha, no masz rację
Odpisz
14 kwietnia 2016, 20:05
@KingsMax: Można to samo zrobić na tablecie graficznym.
Odpisz
14 kwietnia 2016, 21:27
Nie każdy ma chęć przyzwyczajać się do niego...
Odpisz
4 maja 2016, 19:43
@KingsMax: Nie trudno jest się przyzwyczaić, a jest łatwiej i ma się więcej możliwości niż na kartce
Odpisz
4 maja 2016, 19:46
@weromat: Zależy dla kogo. Są osoby, którym pójdzie to łatwiej i takie, którym ciężej.
Odpisz
4 maja 2016, 21:02
@KingsMax: yup pjona!
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 19:41
Teraz można upiec w gimbazie dwie pieczenie na jednym ogniu-Karny w zeszycie i od razu w telefonie xd
Odpisz