Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie znoszę kleszczy
Cóż za brak szacunku
Hobby dla faceta
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2016, 18:49
XDDDDD
Odpisz
4 maja 2016, 21:17
Rzadki widok ktoś napisał 'XDDDDD' i nie dostał żadnego minusa.
Odpisz
4 maja 2016, 21:58
@rafal603: 3% szans na takie zjawisko.
Odpisz
4 maja 2016, 22:00
@pawel4134: normalnie shiny
Odpisz
6 maja 2016, 18:49
@rafal603: Ciekawe zjawisko jest też takie, że pod komentarzem o treści "XDDDD" jest 27 strzałek w górę
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2016, 10:28
Ciekawe zdjęcie profilowe, kojarze kreskówkę, jeżeli można tak to nazwać ;)
Odpisz
15 maja 2016, 20:11
@sliwka20v: A nazwijmy to kreskówką, najwyżej serialem animowanym xD Miraculum: Biedronka i Czarny Kot ♡
Odpisz
15 maja 2016, 22:29
Kocham tę kreskówkę... a czy wiedziałaś, że w Korei już zrobiono drugi sezon, czyli w Polsce zapewne wyjdzie on za jakiś miesiąc, oraz planowany jest trzeci sezon ❤
Odpisz
16 maja 2016, 18:08
@sliwka20v: Wiesz, w sumie ja niezbyt to oglądam, bo trochę to nudne i dziecinne, ale uwielbiam Czarnego Kota i właściwie tylko dla niego to czasem oglądam xD
Odpisz
16 maja 2016, 22:08
No wiesz, każdy ma swoje gusta ;)
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2016, 11:16
...Dobry człowiek... Martwił się czy "kierownik" ma na chleb xD...
Odpisz
4 maja 2016, 19:12
Jak mu nie dasz, to opluje.
I to na młodzież mówią, że jest aspołeczna i niekulturalna.
Odpisz
4 maja 2016, 22:15
@jaccku321: Ostatnio wracałam z pogrzebu i jechała babka na rowerze. Odsunęłam się jej w prawo, a ona za mną więc odsunęłam się w lewo, ona też w lewo. i Później na mnie nagadywała (cytuję): Krucy fiks taka młoda dziewucha a się nie przesunie tylko jazdę utrudni. No niech ją szlag trafi.
;-;
Odpisz
5 maja 2016, 08:44
@bielowata: Mogłaś jej na to odpowiedzieć, że się po ulicy jeździ, a nie po chodniku
Odpisz
5 maja 2016, 15:03
@Jumper112: Tylko, że to jest takie zadupie trochę i przy tej drodze nie ma chodnika tylko jest droga.
Odpisz
5 maja 2016, 21:46
@bielowata: No chyba że tak, ale i tak powinna Cie ona łukiem ominąć a nie, że ty jej ustępujesz
Odpisz
5 maja 2016, 22:14
@Jumper112: Ogółem moje 3 koleżanki też się przesunęły i na nie nic nie powiedziała. Już któryś raz taka dewota mnie przezwała.
Odpisz
5 maja 2016, 22:47
@bielowata: Nie ma co się takimi babami przejmować, takie muszą potem mieć o czym gadać z koleżankami, wiem coś o tym
Odpisz
5 maja 2016, 09:00
mój wujek tak zrobił
Odpisz
4 maja 2016, 21:50
Mój tata tak zrobił :P
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:34
K.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 21:42
@Krzyniu: potas
Odpisz
4 maja 2016, 21:17
@Krzyniu: [K]
Odpisz
4 maja 2016, 19:22
REKT [X] NOT REKT [ ] :)))
Odpisz
4 maja 2016, 19:56
@TheYachuuu: TYRANNOSAURUS REKT [X]
Odpisz
21 kwietnia 2016, 19:23
Skisłę
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:43
Odpisz