Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar oskar213

18 kwietnia 2016, 10:18

No ku*wa Naruto.

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2021, 11:15

@oskar213: nie

Avatar qAzert

17 maja 2023, 13:26

@oskar213: Naruto run

Avatar dhkaja2

19 kwietnia 2016, 16:16

NARUTO!!!!!!!!!!!! XDDDDD

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2021, 11:14

@dhkaja2: nie

Avatar Bluetitan

16 czerwca 2018, 20:37

o to ja

Avatar Mordur

19 grudnia 2016, 00:26

Avatar Paola_Pl

18 kwietnia 2016, 21:34

Ja jestem tym typem XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Paola_Pl

17 maja 2016, 17:46

ja jego przybraną siostrą... ,,bracie''... Ale i tak jeśli mu powiesz to dostaniesz nożem w łeb.

Avatar Paola_Pl

17 maja 2016, 17:47

ja jego przybraną siostrą... ,,bracie''... Ale i tak jeśli mu powiesz to dostaniesz nożem w łeb.

Avatar heraklio2

14 maja 2016, 08:14

zed z lola też tak biega :D

Avatar Magearna

Edytowano - 4 maja 2016, 20:02

Ja zawsze tak biegałam , moi koledzy zawsze mówili że przedawkowałam anime

Avatar Pegi1337

27 kwietnia 2016, 19:12

Zawsze tak biegnę w moich snach ._.

Avatar Justyna7777

27 kwietnia 2016, 13:32

Ja w podstawówce tak biegałam ale to było po Prototype 2 :)

Avatar darthninja

18 kwietnia 2016, 17:53

Dlaczego wszystkim od razu przychodzi na myśl Naruto? W Naruto tak biegają, owszem ale nie tak często a Sonic zawsze tak biegał, mi się od razu to z Soniciem kojarzy.

Avatar Szymon123PL

19 kwietnia 2016, 20:37

@darthninja: Bo Naruto wyrył się bardziej każdemu w pamięci? Nawet dzisiejsza gimbaza słyszała, a może nawet oglądała. A Sonic? Jak dla mnie czasy świetności ma za sobą. Kolejne pokolenia jak dla mnie nie mają powodu żeby po niego sięgnąć. Kreskówka jest stara, gry nawet jak wychodzą to i tak rozpamiętuje się Sonica Boom. Jakoś generalnie jeż poszedł w odstawkę.

Avatar bulorwas

24 kwietnia 2016, 17:43

@Szymon123PL: Sprawdzone w ten sposób szybciej się biega ... To dlatego Sonic i Naruto tak zapi**dzielają !

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2016, 17:18

Jam jest takim gościem ;|

Avatar PolishUmbreon

19 kwietnia 2016, 15:28

Jakbym siebie widziała w 2 klasie podstawówki.

Avatar andi12345

18 kwietnia 2016, 17:54

o Jesu
Bartek XD

Avatar ponczeq

18 kwietnia 2016, 20:09

@andi12345: co?

Avatar andi12345

19 kwietnia 2016, 09:01

@ponczeq: nie ty xd
ale my mamy takie dziwnego bartka w klasie xD

Avatar Kori_Dori

Edytowano - 19 kwietnia 2016, 07:18

tak o Jezu trojan (kuba)

Avatar EkscentrycznySmok

18 kwietnia 2016, 20:16

Lepiej jak biegniesz w takiej pozycji i przy tym skaczesz po wzniesieniach. ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Drewniany kominek

Nieuczciwa ocena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ładne rzeczy

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka