Chcesz zostać postacią z anime, czy co?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Drewniany kominek
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2016, 10:18
No ku*wa Naruto.
Odpisz
16 stycznia 2021, 11:15
@oskar213: nie
Odpisz
17 maja 2023, 13:26
@oskar213: Naruto run
Odpisz
19 kwietnia 2016, 16:16
NARUTO!!!!!!!!!!!! XDDDDD
Odpisz
16 stycznia 2021, 11:14
@dhkaja2: nie
Odpisz
16 czerwca 2018, 20:37
o to ja
Odpisz
19 grudnia 2016, 00:26
Odpisz
18 kwietnia 2016, 21:34
Ja jestem tym typem XD
Odpisz
16 maja 2016, 13:20
@Paola_Pl: Chara, czemu nie powiedziałaś o tym Asrielowi?
Odpisz
16 maja 2016, 20:00
On. Nie. Może. Się. Dowiedzieć.
Odpisz
17 maja 2016, 13:35
@Paola_Pl: A ja jestem jwgo bratem
Odpisz
17 maja 2016, 17:46
ja jego przybraną siostrą... ,,bracie''... Ale i tak jeśli mu powiesz to dostaniesz nożem w łeb.
Odpisz
17 maja 2016, 17:47
ja jego przybraną siostrą... ,,bracie''... Ale i tak jeśli mu powiesz to dostaniesz nożem w łeb.
Odpisz
14 maja 2016, 08:14
zed z lola też tak biega :D
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 20:02
Ja zawsze tak biegałam , moi koledzy zawsze mówili że przedawkowałam anime
Odpisz
27 kwietnia 2016, 19:12
Zawsze tak biegnę w moich snach ._.
Odpisz
27 kwietnia 2016, 13:32
Ja w podstawówce tak biegałam ale to było po Prototype 2 :)
Odpisz
18 kwietnia 2016, 17:53
Dlaczego wszystkim od razu przychodzi na myśl Naruto? W Naruto tak biegają, owszem ale nie tak często a Sonic zawsze tak biegał, mi się od razu to z Soniciem kojarzy.
Odpisz
19 kwietnia 2016, 20:37
@darthninja: Bo Naruto wyrył się bardziej każdemu w pamięci? Nawet dzisiejsza gimbaza słyszała, a może nawet oglądała. A Sonic? Jak dla mnie czasy świetności ma za sobą. Kolejne pokolenia jak dla mnie nie mają powodu żeby po niego sięgnąć. Kreskówka jest stara, gry nawet jak wychodzą to i tak rozpamiętuje się Sonica Boom. Jakoś generalnie jeż poszedł w odstawkę.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:43
@Szymon123PL: Sprawdzone w ten sposób szybciej się biega ... To dlatego Sonic i Naruto tak zapi**dzielają !
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:18
Jam jest takim gościem ;|
Odpisz
19 kwietnia 2016, 15:28
Jakbym siebie widziała w 2 klasie podstawówki.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 17:54
o Jesu
Bartek XD
Odpisz
18 kwietnia 2016, 20:09
@andi12345: co?
Odpisz
19 kwietnia 2016, 09:01
@ponczeq: nie ty xd
ale my mamy takie dziwnego bartka w klasie xD
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2016, 07:18
tak o Jezu trojan (kuba)
Odpisz
18 kwietnia 2016, 20:16
Lepiej jak biegniesz w takiej pozycji i przy tym skaczesz po wzniesieniach. ;)
Odpisz