Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Szybki jak błyskawica
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2019, 11:58
KAMAHAMAHA. No ja pie**ole.
Odpisz
7 października 2016, 19:47
Polecam Ao No exorcist, Dragon ballZ i Death note
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:21
kuroko no basket
Odpisz
30 maja 2016, 20:54
Anime jest fajne, oczywiście dla niektórych. Ja lubię najbardziej Naruto, Mirai Nikki i Kuroshitsuji. ^^
Odpisz
30 maja 2016, 21:09
@AyameMashiba: Polecam One Punch Man. 12 odcinków, a anime mega :)
Odpisz
30 maja 2016, 21:35
@dawinbi: Potwierdzam. Wszystko w OPM jest 12/10.
Muzyka, animacja, żarty, ciekawe postacie.
Daję okejkę.
Odpisz
30 maja 2016, 22:03
@dawinbi: Widać że lubisz :D.
Odpisz
30 maja 2016, 23:04
@AyameMashiba: <------
Odpisz
31 maja 2016, 07:26
@AyameMashiba: Polecam Bassilisk. Ciężko je dzisiaj w ogóle znaleźć w internecie ale wysiłki pozostają wynagrodzone.
Odpisz
1 czerwca 2016, 18:52
@AyameMashiba: okrutny gust
Odpisz
30 maja 2016, 20:22
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 maja 2016, 20:55
@SyriaBall: Teraz się zorientowałam XD Prof i obrazek c:
Odpisz
30 maja 2016, 21:55
@AyameMashiba: No brawo.
Odpisz
30 maja 2016, 21:56
@SyriaBall: * TORTURUJE SYRIE I BOMBARDUJE *
Odpisz
31 maja 2016, 16:28
@Wnuk_GermanyBalla: *Dzwon zmarłego*
Odpisz
31 maja 2016, 18:16
@SyriaBall: huehuehue
Odpisz
30 maja 2016, 20:42
jest sztuka walki polegająca na wykrzykiwaniu nazwy ataku przed zaatakowaniem co ma zdezorientować przeciwnika
Odpisz
30 maja 2016, 22:29
@coloman: jak się nazywa?
Odpisz
31 maja 2016, 16:35
@mrklorens: właśnie nie pamiętam :/ to było chyba coś związanego z taijutsu, albo karate ale na prawdę nie pamiętam, dawno temu o tym słyszałem
Odpisz
30 maja 2016, 22:38
O!Ameryka jest hipokrytą,nie wiedziałem!
\__________________/
Odpisz
30 maja 2016, 21:47
moje ulubione anime to
pingwiny z madagaskaru
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 20:30
anime jest spoko, ale niektóre oczywiście, zwłaszcza co się dzieje teraz w Narucie, każda końcówka mnie teraz szokuje, że kaguya jest kosmitą i to ona odziedziczyła nindżutsu, tylko anime sprawiają jakieś emocje, a w amerykańskich serialach czy bajkach to potrafie usnąć
Odpisz
18 kwietnia 2016, 10:06
Bombowy komiks.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 10:07
@Nietypowy:
Odpisz
18 kwietnia 2016, 10:17
@Nietypowy: totalnie mnie rozerwał
Odpisz
18 kwietnia 2016, 10:30
@RussiaBall: Przez ten komentarz aż mi boki w kosmos odleciały.
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 10:49
@Mycha2001: znalazłem jeden!
Odpisz
30 maja 2016, 20:27
@RussiaBall: Istna eksplozja śmiechu
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:01
Tej humor mnie rozsadza.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 11:29
To Polska jest w anime
Odpisz
18 kwietnia 2016, 11:34
@Plu111: W animu jest wszystko.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 11:36
@Nietypowy: Mionto Pajtonoso?
Odpisz