Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Niezniszczalne
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2016, 21:32
Te uczucie kiedy jesteś wielką stopą a dz*wka nie chce się z tobą r*chać i wbijasz jej kosę w brzuch.
pozdro dla kumatych :D
Odpisz
18 maja 2016, 22:10
@TheMiecina: #TeamKumaci
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2016, 22:40
@CapitainObvious: Kanał na youtube wiliextreme
Odpisz
2 września 2016, 19:38
@TheMiecina: To uczucie, gdy jesteś dz*wką i nie chcesz dać dupy wielkiej stopie, ale on wyciąga kosę i wbija ci ją w brzuch
Odpisz
18 maja 2016, 22:04
Odpisz
18 maja 2016, 22:25
@ThePolishKillerPL: Howdy! I'm Flowey! Flowey the flower!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
DIE
Odpisz
19 maja 2016, 08:03
@ThePolishKillerPL: Meh, gimby nie wiedzą o co chodzi.
Odpisz
19 maja 2016, 21:40
@ThePolishKillerPL: II gimnazjum,ale wiem... Ten argument właśnie stał się inwalidom
Odpisz
19 maja 2016, 21:49
Mi nie chodziło o gimby w sensie że gimnazjaliści, tylko że Gimby internetowe co minusują jak nie wiedzą o danej rzeczy co to jest.
Odpisz
19 maja 2016, 22:03
@ThePolishKillerPL: well... Jak zwykle zbyt pochopnie wyjołem wnioski
Odpisz
19 maja 2016, 06:30
Też zrobiłem tego mema, tylko dałem inne zdjęcie i nie udostępniłem.
Odpisz
20 kwietnia 2016, 14:06
tru
Odpisz
20 kwietnia 2016, 14:24
@Krzyniu: jkont
Odpisz
20 kwietnia 2016, 14:35
@Krzyniu: mna
Odpisz
20 kwietnia 2016, 14:46
@Krzyniu: mp
Odpisz
18 maja 2016, 20:04
@Krzyniu: ...dne sprawy
Odpisz
18 maja 2016, 20:13
@Krzyniu: p
Odpisz
19 maja 2016, 06:21
@Krzyniu: d
Odpisz
18 maja 2016, 21:17
A czy w tym świecie ktoś jeszcze ma uczucia?
Odpisz
18 maja 2016, 23:35
jak tak się patrzę, to uczucie nienawiści czy złości jest na porządku dziennym ;)
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2016, 20:16
Ta, jak nic nie czujesz, to czujesz pustkę. To twoje uczucie, to tylko pustka.
Obrzydliwe tak samo jak samotność.
Odpisz
18 maja 2016, 20:22
głębokie jak gardło sashy Grey
Odpisz
18 maja 2016, 20:39
@Anihilator: To tylko pierdółka, chyba każdy to wie.
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2016, 21:11
nie Madzia z Sosnowca nie wie
Odpisz
18 maja 2016, 21:16
może tu bardziej chodzi tez o tą postać terminatora bo ona serio nic nie czuła bo byla robotem ;_;
Odpisz
18 maja 2016, 21:42
@Oniscus: Cóż, przyjąłem swoją wersję i wypowiedziałem się.
Odpisz
18 maja 2016, 21:45
@Oniscus: "Czuje rany, można nazwać te dane bólem"~Schwarzenegger jako T-800 ;-;
Odpisz
18 maja 2016, 21:47
Samotność to akurat dobre rozwiązanie, jeśli się ma tak, ze obrażają cię w szkole...potem z zimną krwią mozesz ich zamordować, a potem szczesliwy pójść do więzienia w Europie bo ku*wa za gwalt możesz pozwać innego więźnia!
Odpisz
18 maja 2016, 21:40
Kiedyś, w drugiej klasie podstawówki na religii, pani katechetka spytała mnie czy mam zadanie domowe.
Powiedziałem jej, że błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli ;-;.
W 3 klasie już nie chodziłem na lekcje religii.
Odpisz
18 maja 2016, 20:41
I'll back...
Odpisz
18 maja 2016, 21:08
@Masellko: * i'll BE back
Odpisz
19 maja 2016, 16:13
@maks030707: Ok
Odpisz
18 maja 2016, 20:44
on jest premierem w realu
Odpisz