Są trzy rodzaje ludzi na egzaminach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To musiało być męczące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2016, 14:24
takie defaq?
Odpisz
18 maja 2016, 21:35
Na historii i na j. hiszpańskim 1.
Na j.angielskim, matematyce, chemii, biologi i geografii 2,
a reszta to 3.
Odpisz
18 maja 2016, 22:25
Nawet na w-f?
Odpisz
19 maja 2016, 07:14
@ab2004: tak :)
Odpisz
18 maja 2016, 22:50
Angielski = 1
J. Polski, Historia, Geografia, Biologia = 2
Matematyka, Niemiecki, Fizyka, Chemia = 3
Odpisz
19 maja 2016, 17:46
@Fenix12: Czemu tyle minusów?Mam tak samo z wyjątkiem niemieckiego
Odpisz
18 maja 2016, 20:43
czy kiedykolwiek zrobią jakikolwiek film lub odskocznie harrego?
Odpisz
18 maja 2016, 20:49
@ALKATRAZ: Ma być film "Fantastyczne stworzenia i jak je znaleść", który będzie opowiadał o wydarzeniach sprzed Harrego Pottera ale nie wiem po co to piszę, skoro tego nie przeczytasz.
Odpisz
18 maja 2016, 22:39
@piotrekwariat: To że nie odpowiada nie znaczy że nie czyta
Odpisz
18 maja 2016, 21:47
2,1,3. To jest kolejność, w której ja działam.
Odpisz
18 maja 2016, 21:49
@kandashiipanda: Najpierw próbuję sobie przypomnieć, później myślę, że wiem, a na końcu sobie uświadamiam, że jestem skończoną idiotką i nic nie umiem ;-;
Odpisz
18 maja 2016, 20:19
Na każdym teście 3
Odpisz
18 maja 2016, 20:13
Z matmy to pierwszy rodzaj. Z biologii drugi rodzaj... z niemieckiego i z historii trzeci rodzaj :3
Odpisz
18 maja 2016, 22:28
Za co ta nienawiść
Odpisz
18 maja 2016, 22:30
@StraikerPL: Nie wiem i nie mam ochoty wiedziec. Mam to w dupie :P
Odpisz
18 maja 2016, 22:55
No i prawidłowo :D
Odpisz
18 maja 2016, 22:58
@StraikerPL: Dokładnie xd Po co się przejmować kimś kto mi albo nie wierzy, albo zazdrości (chociaz czego zazdroscic? :P), albo minusuje tak o?
Odpisz
18 maja 2016, 20:04
ja na każdym teście mam wszystkie kolejno
Odpisz
10 maja 2016, 18:33
3 ;-;
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2016, 23:25
Ja na każdym teście z każdego po trochu :D
Odpisz