Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2016, 14:34
Tyle hajsu na zszywki. Tyle hajsu!
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:04
Mieszkałbym.
Odpisz
16 maja 2016, 15:06
z panem spinaczem?
Odpisz
2 maja 2016, 10:21
To Tam pewnie mieszka spinacz z worlda
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 10:17
wystarczy jeden solidny pierd....
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:07
I znowu mi się 9/11 przypomniał.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:29
@Krzyniu: Ocena twego komentarza i obrazka 9/11
Odpisz
2 maja 2016, 10:15
@Krzyniu: 9 3/4 nieuku
Odpisz
2 maja 2016, 10:14
Oda oda szara morda
Odpisz
2 maja 2016, 09:56
gdy nuda w pracy...
Odpisz
2 maja 2016, 09:45
Ja jak byłam mała to zrobiłam 2 wieżowce :p
Odpisz
2 maja 2016, 00:03
Jak byłem mały...
Kiedyś grzebałem ojcu w biurku, i właśnie znalazłem pakę takich zespolonych zszywek i zrobiłem z nich metropolię (zszywkowice XD). Ojciec po powrocie do domu zrobił parę zdjęć i mi je zabrał ;-;...
I nic to nie było warte...
A w tych czasach to ląduje na głównej...
Odpisz
2 maja 2016, 08:18
@nimo2001: Historia życia.
Odpisz
1 maja 2016, 23:27
Ale komuś musiało się nudzić... ale ładnie wyszło
Odpisz
1 maja 2016, 23:50
Ja tak robiłam jak byłam młodsza :')
Odpisz
1 maja 2016, 21:51
Kojarzy mi się to z Mirrors Edge.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 21:10
Niszczyłbym jak Godzilla miasto.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 21:10
wystarczy tylko jeden ruch ręką....
Odpisz
1 maja 2016, 22:17
Jeden ruch by wszystko zniszczyć!
Odpisz
21 kwietnia 2016, 21:09
It's ku*wa beautiful
Odpisz