memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 grudnia 2016, 19:35
Einstein wynalazł 9,8% roztwór. Spóźniłeś się.
Odpisz
2 maja 2016, 13:32
Fajny obrazek, daję 4,9/5.
2 maja 2016, 10:09
10/10 lewaków nie lubi tego mema
2 maja 2016, 13:20
@Verben: to chyba kuców Korwina boli że ludzie robią sobie z Korwina jaja że nie wszedł do sejmu.
2 maja 2016, 13:19
według dokładnych danych zabrakło mu odrobine więcej. Miał po dokładnym przeliczeniu 4,76% czy jakoś tak.
2 maja 2016, 10:45
Za**bista nazwa roztworu
2 maja 2016, 10:34
Reakcja gwarantowana!
2 maja 2016, 10:15
*Znowu nieśmieszan postanu*
2 maja 2016, 10:13
4 na głównej, aczifment get
23 kwietnia 2016, 22:58
Ten komiks ocenir na 4/9
23 kwietnia 2016, 22:42
Okazję zawsze trzeba wykorzystać
Edytowano - 23 kwietnia 2016, 22:34
Powinien być raczej 4,9% procentowy roztwór wchodzianu do sejmianu, a aby wejść do sejmu trzeba byłoby uzyskać roztwór 5%. \______/ <--- Pudło na hejty bo często mnie hejtują.
23 kwietnia 2016, 22:33
I teraz printscreen
23 kwietnia 2016, 22:32
Tak
24 kwietnia 2016, 07:06
@SecretGirlx3: Sensu w komentarzu twym ujrzeć nie mogę..
23 kwietnia 2016, 22:31
Nadal śmieszne XD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2016, 19:35
Einstein wynalazł 9,8% roztwór. Spóźniłeś się.
Odpisz
2 maja 2016, 13:32
Fajny obrazek, daję 4,9/5.
Odpisz
2 maja 2016, 10:09
10/10 lewaków nie lubi tego mema
Odpisz
2 maja 2016, 13:20
@Verben: to chyba kuców Korwina boli że ludzie robią sobie z Korwina jaja że nie wszedł do sejmu.
Odpisz
2 maja 2016, 13:19
według dokładnych danych zabrakło mu odrobine więcej. Miał po dokładnym przeliczeniu 4,76% czy jakoś tak.
Odpisz
2 maja 2016, 10:45
Za**bista nazwa roztworu
Odpisz
2 maja 2016, 10:34
Reakcja gwarantowana!
Odpisz
2 maja 2016, 10:15
*Znowu nieśmieszan postanu*
Odpisz
2 maja 2016, 10:13
4 na głównej, aczifment get
Odpisz
23 kwietnia 2016, 22:58
Ten komiks ocenir na 4/9
Odpisz
23 kwietnia 2016, 22:42
Okazję zawsze trzeba wykorzystać
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2016, 22:34
Powinien być raczej 4,9% procentowy roztwór wchodzianu do sejmianu, a aby wejść do sejmu trzeba byłoby uzyskać roztwór 5%.
\______/ <--- Pudło na hejty bo często mnie hejtują.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 22:33
I teraz printscreen
Odpisz
23 kwietnia 2016, 22:32
Tak
Odpisz
24 kwietnia 2016, 07:06
@SecretGirlx3: Sensu w komentarzu twym ujrzeć nie mogę..
Odpisz
23 kwietnia 2016, 22:31
Nadal śmieszne XD
Odpisz