Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 marca 2017, 15:14
WAT? TO GÓ*NO PO PRAWO TO JEST BĄK??? a whatever i tak jak zobaczę to zdepcze XD
Odpisz
18 września 2017, 05:24
@Predator_PL: Życzę Ci żeby ktoś kiedyś silniejszy od Ciebie zdeptał własnię Ciebie ty mały ch*jcu. Poza tym Facebook w drugą stronę
Odpisz
8 sierpnia 2019, 22:14
@Palauball: - za wiadomość, ale + za to że to komentarz obrażający predatora więc naciesz się strzałką w górę
Odpisz
2 maja 2016, 10:37
"Bąk" to również duży ptak wędrowny. Żyje na północnej części Eurazji i w Afryce południowej.
Odpisz
2 maja 2016, 11:01
@xGummyBearX:
Odpisz
2 maja 2016, 11:10
@Frutti56: Dziękuję za wizualizację :D
Odpisz
27 września 2016, 18:46
@Frutti56: Ukryta ryba i przyczajony bąk
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2016, 10:46
do tego bąk zamiast miłej, przyjaznej i puchatej pszczółki to to jakaś gówniana mucha :(
Odpisz
2 maja 2016, 19:29
Ja zawsze wiedziałem że to grube pszczołowate to trzmiel, ale że mucha końska to bąk - tego nie wiedziałem.
Odpisz
2 maja 2016, 16:16
to zdjęcie jest prawdziwe czy fałszywe?
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 13:44
A ja i tak na obie Reaguje reakcją:Spi##alać w pi#du
Odpisz
16 kwietnia 2016, 11:44
Ja na to drugie mówię mucha końskia.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:05
@Hasaczeq: Piona
Odpisz
2 maja 2016, 10:04
@Hasaczeq: Ja tysz.
Odpisz
2 maja 2016, 10:12
@Hasaczeq: ja też!
Odpisz
2 maja 2016, 10:14
@Hasaczeq: yup
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 13:41
@Hasaczeq: too
Odpisz
2 maja 2016, 11:57
To jest bąk bydlęcy, uważa się na przyrodzie.
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 10:48
Ja na pierwsze mówię bąk a na drugie mucha końska i wiem że jak to drugie ugryzie to boli jak na porodówce
Odpisz
2 maja 2016, 10:19
duża pszczoła i duża mucha tadam ja tak mówiłem :)
Odpisz
2 maja 2016, 10:18
CHRZĄSZCZ
Odpisz
2 maja 2016, 10:12
Moja koleżanka mówi tak: ,,bąk trzmielowski, trzmiel bąkowski''.
Odpisz
2 maja 2016, 10:16
@Anielka999: i co dalej?
Odpisz
2 maja 2016, 10:19
@brawo_ja: Dalej nastepuje wybuch śmiechu u każdego kto to słyszy. Chyba, że powie to na lekcji.
Odpisz
2 maja 2016, 11:52
@Anielka999: Ile wy macie lat , ze to was smieszy ?
Odpisz
2 maja 2016, 11:56
@JPsoldier: Po dwanaście. Ale ona jest, jak to mówią ,,niedojrzała psychicznie". To też nas śmieszy. :-)
Odpisz
2 maja 2016, 13:42
@Anielka999: Jestem zawiedziony poziomem mojego rocznika ;-;
Odpisz
2 maja 2016, 14:06
@GetRekt_MLG: Z formy, której używasz wnioskuje, że jesteś płci męskiej. Musieli jesteśmy płci żeńskiej i nie zrozumiesz nas nigdy. A tym bardziej mojej koleżanki Zosi.
Odpisz
2 maja 2016, 17:29
@Anielka999: ić zgiń
Odpisz
2 maja 2016, 17:43
@brawo_ja: Nie.
Odpisz
2 maja 2016, 23:44
@Anielka999: Hokus pokus, czary mary i twój stary, ZABIJ SIĘ.
Odpisz
3 maja 2016, 08:25
@krzysiuwoj: Nie.
Odpisz
18 września 2017, 05:25
@Anielka999: Nie no serio, wypi***alaj
Odpisz
18 września 2017, 07:29
@Palauball: Człowieku, ty serio odpisujesz na jeden z moich pierwszych komentarzy po półtora roku?
Odpisz
18 września 2017, 08:26
@Anielka999: No a jak!
Odpisz
16 kwietnia 2016, 11:31
to nic nie zmieni... i tak będę mówił na trzmiela Bąk
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:07
@kektus: Avatar się dobrze wpasował. Dobrze, bo nie idealnie.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 15:32
nie, w ogóle się nie wpasował
Odpisz
16 kwietnia 2016, 15:45
@aczan: ⊃¯Δ¯⊃ Nie psuj mi nadziei.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 11:27
Czy tylko ja o tym wiedziałem?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 11:31
@MatiF: Tak.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:34
@MatiF: Nie
Odpisz
16 kwietnia 2016, 14:27
@Myszkapl: Mi wujek zawsze powtarzał "To nie bąki, to trzmiele!"
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:46
Idzie wiosna,poczuj bąka...
Odpisz