Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2016, 06:03
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 kwietnia 2016, 07:36
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 kwietnia 2016, 08:16
@AlchemikZCzarnobyla: (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 kwietnia 2016, 08:53
@The_Fenikas: ┬┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬┴
Odpisz
30 kwietnia 2016, 10:04
@The_Fenikas: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 kwietnia 2016, 10:21
@AlchemikZCzarnobyla: (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)͡° ͜ʖ ͡°(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 sierpnia 2016, 16:39
@The_Fenikas: (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)͡° ͜ʖ ͡°(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)͡° ͜ʖ ͡°(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)͡° ͜ʖ ͡°(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)͡° ͜ʖ ͡°(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 maja 2016, 09:17
przyra się kłania
Odpisz
30 kwietnia 2016, 19:36
Wyobraźcie sobie jak wielkie śniadanie będzie a nie lenny!
Odpisz
30 kwietnia 2016, 10:47
Takie hunger gamesy.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 09:25
(͡° ͜ʖ ͡°) ͡° ͜ʖ ͡° ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) ( ͡o ͜ʖ ͡o)(☞゚∀゚)☞
Odpisz
30 kwietnia 2016, 09:21
ja tam bym zjadł:v
Odpisz
30 kwietnia 2016, 09:21
Ciekawe o jakim smaku będzie dziecko jak się narodzi...
Odpisz
27 kwietnia 2016, 15:22
Zapłodnienie śniadania
Odpisz
27 kwietnia 2016, 20:08
@misterpocker: będzie więcej śniadań więcej śniadań znaczy więcej jedzenia! jeść każdy lubi
Odpisz
30 kwietnia 2016, 09:05
@misterpocker: To śniadanie się rozmnaża!
Odpisz
30 kwietnia 2016, 09:04
NIE ZASNĘ ;-;
Odpisz
30 kwietnia 2016, 08:45
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 kwietnia 2016, 08:17
gdy twój facet nie chce dzieci ale ty bardzo chcesz
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2016, 18:37
Mam tyle emotikonów w telefonie, ale zwykłego lennyface'a już nie mam. To nie fair
Odpisz
30 kwietnia 2016, 08:01
@ghostarcher: polecam kaomoji
Odpisz
30 kwietnia 2016, 08:10
@ghostarcher: ja mam na telefonie a tu lenny z pistoletem
(͡° ͜ʖ ͡°)-▄︻̷̿┻̿═━一
Odpisz
30 kwietnia 2016, 06:57
niedawno był ten temat na przyrce
Odpisz
30 kwietnia 2016, 09:05
@reVgor: Współczuję podstawówki.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 10:12
@jaccku321: ):
Odpisz
30 kwietnia 2016, 10:14
@reVgor: za co daliście mi tyle w dół
Odpisz
30 kwietnia 2016, 14:45
@reVgor: Siedem osób nie zgadza się z twoim komentarzem...
Gdyż oni wiedzą lepiej co miałeś na przyrodzie...
Odpisz
3 maja 2016, 21:18
@Quakah: niby co
wiedzą lepiej? ja chyba lepiej wiem co miałem na przyrodzie...
Odpisz
3 maja 2016, 21:30
@reVgor: /s
Odpisz
4 maja 2016, 07:49
@Quakah: ?
Odpisz