Gdy jesteś jedynym, który wspiera raperską karierę swojego ziomka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pilne
To musiało być męczące
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2016, 20:06
Na szczęście mój ziomek nie rapuje tragicznie.
Odpisz
4 maja 2016, 20:09
Mój ziomek w ogóle nie rapuje... Ja nawet nie mam ziomka.
Odpisz
4 maja 2016, 20:09
Mój tak. Całe szczęście że go nie wspieram.
Odpisz
4 maja 2016, 20:51
W mojej wersji będzie tylko na. Na nieszczęście nie mam ziomka który rapuje.
Odpisz
4 maja 2016, 21:00
Ja jestem ziomkiem wszystkich ziomków, uwaga ! LECĘ Z MOIM RAPSEM :
Siedzę na dzielni, patrze tu w kieszeń i 5 gram mam w kielni
Nie jestem dzielny, ale tu wierzę, że mój sen się spełni
Patrze facetka od niemca tu idzie, jestem patriotą to dwójkę mam, liczę
Tylko tu na mnie i na moich ziomków, je**ć policję i PiSowskich pionków
CHWDP tu żyłach mych płynie, co jest w rodzinie nigdy nie zginie
joł joł łaka maka fą
(totalny fristajl, ale chociaż próbuję \___________/)
Odpisz
4 maja 2016, 21:04
@tylko_ja_jestem_po_zerze: Trzy razy nie! Dziękujemy!
Odpisz
4 maja 2016, 22:02
@tylko_ja_jestem_po_zerze: Rapsy takie ala łaka maka foł
Odpisz
4 maja 2016, 23:04
@tylko_ja_jestem_po_zerze: "Ja to pie*dole zdejmuje kominiare" - Słynne słowa Waszki G21
Odpisz
5 maja 2016, 14:58
@Lacoste: Dzięki ziomeczki, zawsze się trzymamy i nigdy się nie damy ! hdwp policji !
Odpisz
5 maja 2016, 16:37
@tylko_ja_jestem_po_zerze: HWDPJD lelelelel
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 21:34
Na szczęście mój ziomek nie jest raperem ^^ Ale jest zboczeńcem :-;
Nie wiem co gorsze ;_;
Odpisz
4 maja 2016, 22:01
Jak wysyła ci zdj nagich kobiet to chyba dobrze xd
Odpisz
4 maja 2016, 22:23
@Lacoste: Gorzej, jak swoje.
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 23:21
W najgorszym wypadku mógłby być raperem-zboczeńcem.
Odpisz
5 maja 2016, 14:11
@Lacoste: Gorzej jak w kościele pokazuje jak mu się penis w spodniach rusza albo rozbiera się w szkolnej łazience; -;
Odpisz
5 maja 2016, 09:05
ja słucham rocka
shitstorm actived
Odpisz
5 maja 2016, 00:00
Gdy koleżanka do mnie zadzwoni...
One kiedyś kazała innej koleżance słuchać mruczenia swojego kota... i to przez telefon...
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2016, 08:44
@ewelkapl: to fajnie masz
(i jeszcze q*wa ten avatar wszystko potwierdza)
Odpisz
5 maja 2016, 08:48
@PanSowa12: Sowa co ty masz na avatarze ? (strzelam że kulka z nici która ma dodane czarne oczy)
Odpisz
5 maja 2016, 08:58
@kacper5656: ZGADŁ PAN! WYGRAŁEŚ MILION ZŁOTYCH! *muzyczka z milionerów*
Odpisz
5 maja 2016, 08:58
@PanSowa12: yeeeeee !!!!
Odpisz
4 maja 2016, 22:32
Sprzedam kota
Odpisz
4 maja 2016, 22:50
@xD_Natalia_Dx: za ile?
Odpisz
4 maja 2016, 23:05
@Miciaa: Czo to za zlot kociarzy? Moge sie dołączyć?
Odpisz
5 maja 2016, 15:22
@Miciaa: Około 50 zł
Odpisz
5 maja 2016, 22:55
@xD_Natalia_Dx: rasowy chociaz?
Odpisz
5 maja 2016, 22:55
@Blachu: pewnie!
Odpisz
6 maja 2016, 14:25
@Miciaa: Tak, brytyjski krótkowłosy
Odpisz
6 maja 2016, 20:49
@xD_Natalia_Dx: biere
Odpisz
6 maja 2016, 21:42
@Miciaa: *daje kartonowe pudło*
Odpisz
6 maja 2016, 21:44
@xD_Natalia_Dx:
-Kartonowe pudło?! A gdzie kot!
*bierze pudło i rozrywa je na części*
Odpisz
6 maja 2016, 22:27
@Miciaa: W pudle?
Odpisz
7 maja 2016, 09:03
@xD_Natalia_Dx: nie było go tam!
Odpisz
7 maja 2016, 10:50
@Miciaa: A to skubaniec! Zaraz dam Ci nowego... *daje szaro-białego kota*
Odpisz
7 maja 2016, 18:17
@xD_Natalia_Dx: Dziękuję
*wręcza 50 zł*
Odpisz
4 maja 2016, 22:01
Wbijam jak cop robo, oczyszczam miasto z pustą głową.
Odpisz
4 maja 2016, 21:52
Pod żadnym względem NIE POZWÓL MU WEJŚĆ W STADIUM ŚMIERTELNE. Objawem jest konto na soundcloudzie gdzie wysyła swe rapsy
Odpisz
4 maja 2016, 21:01
a to i tak nie są rapsy tylko jakieś "nie wiem nie wiem x2"
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 20:11
Żeli papą xD
Odpisz
4 maja 2016, 20:19
@pomidor5041: pi papa para pą?xD
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 20:21
Wena jest king konga :V
Odpisz
4 maja 2016, 20:14
a ja nie słucham rapsów hahaha...
Odpisz