Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Mało znany szczegół
Za co ta premia
Pilne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2016, 19:18
Nie klątwę lecz eksomunikę.#EU4
Odpisz
8 lutego 2017, 15:53
@FlorencjaBall: Ekskomunika= klątwa
Odpisz
22 kwietnia 2016, 14:33
Duda ty śmieszku.
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2016, 19:49
@Vakarian: tru
Odpisz
4 maja 2016, 20:45
@Stevenunivers: ...mna dla ciebie.
Odpisz
5 maja 2016, 06:35
@Vakarian: Wujaszek Stalin? :o
Odpisz
5 maja 2016, 08:21
@Komandor_Brytania: Komandor Brytania? :o
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2016, 11:28
@Vakarian: Komandor Wittamn :V
Odpisz
5 maja 2016, 13:49
@Komandor_Brytania: Mój przyjacielu! (Widzę, że była łapanka D: )
Odpisz
5 maja 2016, 14:03
@Vakarian: No niestety D: Norymberga i mnie dopadła D:
Odpisz
5 maja 2016, 14:07
@Komandor_Brytania: To dla Ciebie i Norymberga: [*]
Niech wszystkie stare konta spoczywają w spokoju.
Odpisz
5 maja 2016, 19:34
@Vakarian: Ale to jest to samo konto :v Tylko login inny :v
Odpisz
5 maja 2016, 20:19
@Komandor_Brytania: Login i avatar to wszystko więc można powiedzieć, że to nowe konto :P
Odpisz
5 maja 2016, 21:46
@Vakarian: Tylko login :v Ten avek jest już u mnie jakiś czas :v
Odpisz
5 maja 2016, 22:13
@Komandor_Brytania: A to wybacz :v
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2016, 19:33
*nie tutaj się skomentowało*
Odpisz
22 kwietnia 2016, 20:23
Zatwierdza nową religię- dudizm.
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 20:29
@LudzkiGofr: W naszej klasie panuje duddyzm...niestety więło się to z nazwiska kolegi, nie miłościwie nam panującego prezydenta III Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Augusta Dudy ._.
Odpisz
4 maja 2016, 20:59
@LudzkiGofr: Zapamiętałem Cię jako wyznawcę Bożydara :-;
Odpisz
4 maja 2016, 21:47
Jestem Jego wyznawcą! Wyjaśniłem dla motłochu co pisze w owych księgach Duda. Jednakże jego religia utrzyma się przez 4 lata, a Bożydar będzie wiecznie panował!
Odpisz
4 maja 2016, 22:29
@LudzkiGofr: Prezydencie dudo mój. Ty zawsze zrobisz gnój. Rano, we w dzień, czasem w nocy, stój tam zawsze bez pomocy.
Duden
Odpisz
4 maja 2016, 20:34
Odpisz
4 maja 2016, 20:33
Dick Butt :D
Odpisz
4 maja 2016, 20:27
Z czarnym magiem nie ma żartów.
Odpisz
4 maja 2016, 20:06
Ja tam bym się bał nie wiem jak wy
Odpisz
4 maja 2016, 20:06
Odpisz