Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
I po kłopocie
Jakby trochę nie fair
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2022, 02:16
Japonki są urocze
Odpisz
28 lipca 2020, 08:22
Taki fajny mem a takie slabe oceny
Odpisz
22 sierpnia 2009, 14:18
^_^ fajne zdjęcie ja kiedyś walnęłam bratu minke po prawej >_< 5/5
Odpisz
8 grudnia 2014, 20:24
@Agatkaaa1020: Chyba po lewej :3 Ta ^_^ jest po prawej, a ta >_< po lewej :33
Odpisz
26 sierpnia 2009, 15:38
hahahahah fajny 5/5 i do ulubionych ale ta z lewej ma małe piersi :D
Odpisz
20 sierpnia 2009, 21:57
miron, spokojnie...
Obrazek niezbyt śmieszny, ale fakt, ta z lewej mogła chociaż zapiąć bluzę do zdjęcia... 1/5
Odpisz
20 sierpnia 2009, 21:24
mało ciekawe 1/5
Odpisz
20 sierpnia 2009, 14:02
ta z lewej ma fajne plecy!
z obu stron...
Odpisz
20 sierpnia 2009, 13:59
eee?? co to ma być??
do zoo, dzieciaki, do zoo!!
1!!!!!!!!
Odpisz
20 sierpnia 2009, 12:35
zboki wątpię cenzora lepiej dać ...
Odpisz
19 sierpnia 2009, 10:17
jeżeli myślicie że ja to zbok to piszcie na początku każdego komentarza wertyn to zbok ale ja taki nie jestem zgadzam się z (Mnich1 i pikson)
Odpisz
18 sierpnia 2009, 16:25
Ta z lewej ma źle usta. Ja daję 3.
Odpisz
18 sierpnia 2009, 13:37
słodkie minki. 5/5
Odpisz
18 sierpnia 2009, 13:10
popieram piksona niech się przynajmniej ubierze jak nie ma co pokazać ;/
Odpisz
18 sierpnia 2009, 12:19
nie jesteśmy zbokami ;d przynajmniej ja.To mogła nie robić zdjęcia w takim ubraniu
Odpisz
18 sierpnia 2009, 08:35
1/5
Odpisz