Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
Jeszcze jak
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2022, 02:16
Fu
Odpisz
17 lutego 2014, 18:06
lol
Odpisz
12 lipca 2012, 12:22
a ja nic nie kapuhje z tego obrazku powiedzcie o co chodzi
Odpisz
9 kwietnia 2019, 22:32
@jejajeja2: nie
Odpisz
20 sierpnia 2009, 16:54
Oo icytower pierwszy raz dał ocenę powyżej 2/5.....
Michalik weź nie naśladuj Zieloonego.Już nie będę "owijać w bawełnę" bo już mnie "krew zalewa"."Denerwuje mnie" takie coś że zaraz będą spamować marudząc na ciebie i icy'ego.
ZAJE*** TEGO ICYTOWERA !!!!!!!
Co wy chcecie od IcyTower'a? On tylko dał ocenę. :D Mnie to nie śmieszy i dam 1/5.
ahaha ale idioci moge się założyc ze icytower nawet nie zaglada 2 raz na ten sam obrazek i nie widzi waszych komentarzy o nim, a jesli tak to pewnie brechte z was ma tak jak ja <lol2>, ale sura z tym swoim komentarzem i nickiem mnei rozwaliłeś ahah idz pograc w swojego !MeTiNa! kochanego z grafiką gorszą niż w tibii <lol2> a obrazek 4/5
To młodszy ma przerąbane... A IT14 może i zagląda. Ja czasami patrzę, co się zmieniło po moim komencie.
tyle komentarzy jest o mnie :)
Odpisz
12 lipca 2012, 12:21
@icytower14: no właśnie ech zostawcie biedaka i tyle co wam to przeszkadza że sobie gra tu ? ech wszyscy są żałośni przyczepią się do każdego jesli tlko znajdą powód
Odpisz
28 sierpnia 2011, 18:45
Grunt z jego jajami zęby ma ***iste
Odpisz
20 sierpnia 2011, 23:31
mmm serduszko
Odpisz
5 sierpnia 2011, 18:07
Tam ten chłop jest goły i widać mu jaja i
Odpisz
18 sierpnia 2009, 02:15
4/5
Odpisz
22 czerwca 2011, 13:32
@icytower14: ale sie do Cb dowalili ;D ludzie to są czasem tępi
Odpisz
8 grudnia 2010, 18:09
4/5
Odpisz
9 lutego 2010, 23:29
xD Lubie Taki Zdjęcia zepsute przez np Brata lub kogos 5/5
Odpisz
27 grudnia 2009, 19:34
co ja na cycki
Odpisz
27 grudnia 2009, 19:33
patrzył na gębe laaski
Odpisz
18 października 2009, 18:58
xDD
Odpisz
20 września 2009, 10:56
0/10000
Odpisz
26 sierpnia 2009, 15:36
A dla mnie to super obrazek, jakby mi mój brt takzbił to chyba bym do zmasakrowała, jasobie robie romantyczne zdjęcie a ina sie w***, hahahhahahah 5/5 i do ulubionych
Odpisz