To nie było nic fajnego, wierz mi...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zdeklasowani znowu
Dobrze czasem się oderwać
To bilet w jedną stronę skarbie
Rel
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2016, 13:03
ile się kolejek traci?
Odpisz
3 maja 2016, 14:21
@ALKATRAZ: Dwie
Odpisz
22 października 2018, 20:51
@ALKATRAZ: serio nie wiedziałeś?
Odpisz
3 maja 2016, 12:15
Ten uczuć, gdy twój przeciwnik ma tyle hotelów w monopoly, że cieszysz się z pobytu w więzieniu ;-;
Odpisz
3 maja 2016, 12:34
To uczucie gdy sku*wysynek ma 6 pól w przód od więzienia działki z hotelami.
Odpisz
3 maja 2016, 19:42
kiedy gra w monopoly się kończy?
Odpisz
3 maja 2016, 20:56
@mrklorens: Kiedy się wystarczająco wku*wisz i się poddasz.
Odpisz
3 maja 2016, 14:33
Z jakiego to filmu? To nie daje mi spokoju.
Odpisz
3 maja 2016, 12:45
Prawdziwy murzyn siedział za kratami a nie jakiś podrabianiec
Odpisz
3 maja 2016, 12:41
Monopoly zmienia ludzi.
Odpisz
3 maja 2016, 12:44
@panther500: I to jeszcze jak ;-;
Odpisz